Bohemia Energy

Bohemia Energy

O Báře

Má strašně ráda severské detektivky. Hlavně ty od Jo Nesbø a Camilly Läckberg. Nově se nadchla i pro kolo. Jezdí nejčastěji na chatě nebo u prarodičů v Krkonoších. Když si kolo kupovala, přemýšlela, jestli si nemá koupit elektro variantu. Ale to rychle zavrhla. Přeci jen, je na něj prý ještě mladá a pocit vítězství, když vyšlápne nějaký pořádný kopec, je k nezaplacení.

Sledovat!

Seznam se s Bárou

Do Bohemia Energy nastoupila před pěti lety jako operátorka. Už po necelém roce se přihlásila do výběrového řízení na seniorní pozici. Uspěla a teď se zaučuje na zástupce vedoucího týmu. Většinu pracovního dne je na lince a přijímá hovory od klientů, i když je pravdou, že dopoledne je provoz nejsilnější. Nebo zpracovává jejich požadavky, které přijdou e-mailem.

Pomoc kolegům

Pravidelně hodnotí své kolegy, jak vyřizují požadavky klientů. Nemusí se ničeho bát. Každý z nich má přístup do tabulky, ve které vidí, kdy a koho budou hodnotit. Pak se tedy připojí k telefonátu. A podle hodnoticího listu posuzuje, jestli komunikace probíhala tak, jak má. Nezaměřuje se jenom na náležitosti, jaké by telefonát měl mít. Hodnotí i to, jak komunikace kolegy s klientem působí celkově. Následně jim pošle své hodnocení a společně pracují na zlepšení dovedností.

Radost i z maličkostí

V zákaznickém centru mají sedm týmů, v každém pracuje zhruba deset lidí. Je u nich pohodová atmosféra, takže se každé ráno za svými kolegy těší. Čas v práci si totiž umí zpříjemnit. Vždycky v pondělí si dělají společné snídaně. Nevynechají žádný ročník Matějské pouti. A když má někdo narozeniny, vymyslí si pro něj nějaký srandovní dáreček. Oslavenec na oplátku většinou něco dobrého upeče.

Vložit profil na své webové stránky