Bohemia Energy

Jana Marchevková, IT analytik junior

Seznam se s Janou

Spadá do týmu digitalizace a s dalšími dvěma kolegy řeší všechno kolem interního systému pro správu dokumentů neboli DMSka, jak mu říkají. Sedí společně v jedné kanceláři a spoustu věcí tak můžou hned vyřešit nebo probrat. Když se na ně někdo z firmy obrátí s požadavkem, zabere jim nejvíc času analýza a návrh řešení. Samotná konfigurace a implementace je pak denním chlebem, i když paralelně s tím řeší ještě další, menší úkoly.

Na Bohemia Energy oceňuji bleskovou komunikaci. A to třeba už ve výběrovém řízení.

Jana Marchevková

IT analytik junior

Jakub Macháček, Manažer oddělení Změna dodavatele

Seznam se s Kubou

V Bohemia Energy pracuje už sedm let. Začínal jako specialista a už po necelém roce mu svěřili vedení prvního týmu. A zhruba před rokem dostal na starosti relativně velký tým, který se stará o úspěšný převod zákazníka od konkurenčních dodavatelů. Má pod sebou několik team leaderů, kterým pomáhá, když to potřebují, aby mohli své lidi efektivně řídit. Zároveň pravidelně monitoruje trh s energiemi a sleduje kroky konkurence.

Účastním se pravidelně různých odborných workshopů, kde čerpám inspiraci a potkávám se s konkurencí.

Jakub Macháček

Manažer oddělení Změna dodavatele

Bára Vlachová, Senior konzultantka zákaznické péče

Seznam se s Bárou

Do Bohemia Energy nastoupila před pěti lety jako operátorka. Už po necelém roce se přihlásila do výběrového řízení na seniorní pozici. Uspěla a teď se zaučuje na zástupce vedoucího týmu. Většinu pracovního dne je na lince a přijímá hovory od klientů, i když je pravdou, že dopoledne je provoz nejsilnější. Nebo zpracovává jejich požadavky, které přijdou e-mailem.

Ani nepříjemný zákazník mě nevyvede z míry. Ke všem volajícím přistupuju stejně.

Bára Vlachová

Senior konzultantka zákaznické péče

Sledovat!

Energie z Čech

Začátky firmy se datují od roku 2005, kdy došlo k liberalizaci trhu s energiemi. Byla prvním alternativním dodavatelem elektřiny v ČR a o dva roky později nabídku rozšířila i o dodávky plynu. Má více než 1,2 milionu odběrných míst a patří mezi 100 největších firem v České republice. Kromě výhodných cen energií nabízí klientům velmi rozsáhlý zákaznický servis. Pozitivní energii vysílá do Česka a Slovenska z historické budovy Paláce Archa v samém centru Prahy, v ulici Na Poříčí.

Praxe není všechno

I přes rostoucí počet zaměstnanců si v Bohemia Energy pořád drží přátelskou, rodinnou, a proto velmi neformální atmosféru. Nové pozice a pracovní příležitosti vždycky nabízí nejdřív interně, takže v této firmě můžou lidé růst a posouvat se ve svém týmu i napříč celou společností. Mají místa i pro absolventy bez praxe a studenty. Maminky a tatínkové po rodičovské dovolené zase ocení možnost zkrácených úvazků, díky kterým snadno sladí rodinný a pracovní život. A nevyžadují angličtinu, jsou česko-slovenský tým a obsluhují česky a slovensky hovořící zákazníky.

Pohoda a jedinečný styl

Kafoholiků běhá všude spousta a hodně jich najdeš i v Bohemia Energy. Pro ně i pro všechny, kdo si chtějí prostě jen na chvíli odpočinout, mají firemní kavárnu BE Café. Kromě čerstvé kávy tu najdete i zdravé svačiny a nějaké to mlsání. V klidu tak zaměstnanci můžou na chvíli vypnout a vychutnat si prostory jedné z nejoriginálnějších staveb v Praze, jakou Palác Archa neboli bývalá Legiobanka, určitě je. Tahle architektonická perla z dílny Josefa Gočára byla vystavěna v originálním českém stylu – rondokubismu – ve dvacátých letech. Firemní interiéry tak svojí jedinečnou atmosférou osloví nejen milovníky architektury.

Nestojí na místě

Na českém trhu s energiemi byla Bohemia Energy první firmou, která uzavírala smlouvy s klienty online prostřednictvím tabletů. Tenhle nápad pomohl nejen zrychlit a zefektivnit práci, ale firma za něj dostala i prestižní IT ocenění. A jde jen o jeden příklad z mnoha. S novými nápady a inovacemi přichází neustále. A vedení společnosti má radost, že nepocházejí jen od manažerů. Na změnách se může podílet každý.

Mají energii pomáhat

Svou energii, které není málo, firma zaměřuje i na dobrou věc. Pomáhá dětem a podporuje je prostřednictvím různých projektů. A do toho klíčového se může zapojit i široká veřejnost. Princip je jednoduchý. Na webu energiedetem.cz jsou příběhy dětí, kterým můžete jedním kliknutím darovat energii, a tím rozsvítit žárovku. Každý den se dá podpořit jiný příběh. Jakmile se žárovka naplno rozzáří, společnost konkrétní pomoc zrealizuje. Od roku 2011 dětem věnovala už více než 16 miliónů korun. Se všemi organizacemi, které podporuje, se můžete seznámit právě na stránce energiedetem.cz.

Vložit profil na své webové stránky