Máš chuť aktivně prodávat Xiaomi elektroniku? V Centro Zlín
Beryko

Beryko

The company

Beryko

Beryko

  • Selective Distribution
  • From 50 to 250 employees

The job

This position was filled!

Poznáte je?

Na začátku byl nápad dvou kamarádů, ale během několika málo let se Beryko stalo etablovanou, velmi dynamickou a rychle rostoucí společností. Produkty, které do ČR dovážíme a zajišťujeme jejich distribuci, najdete nyní všude kolem Vás.

V průběhu let jsme se vyvinuli v jednu z předních českých firem, zabývajících se dovozem, velkoobchodní distribucí i přímým prodejem spotřební elektroniky. Produkty, které jsme uvedli na trh, používají v současnosti miliony lidí v Česku i na Slovensku. Jsme oficiálním dovozcem, distributorem a partnerem značek Xiaomi, Amazfit, DJI a dalších.

Beryko
Chcete se dozvědět více o Beryko?Firemní kultura, týmy, nabídky práce... Pojďme se do ní ponořit!
Navštivte profil

Popis pozice

Do našeho neustále se rostoucího týmu hledáme uchazeče na pozici prodejce Xiaomi domácí elektroniky.

Průměrná mzda včetně provizí se pohybuje mezi 30.000 až 35.000 Kč dle výkonu. Provize jsou v tomto ohledu neomezené, můžeš si vydělat i více. A to hlavně v období Vánoc, kdy jsou prodeje nejsilnější. Je to jen o tobě.

Co tě čeká?

  • Budeš mít na starosti chod celého Storu v obchodním domě Centro Zlín (na našich stránkách xiaomicesko.cz/prodejny/ se můžeš podívat na reálnou fotografii)
  • Náš obchod je o rozloze cca 100 m2 se nachází uprostřed centra
  • Na směnách se budeš střídat s kolegou, takže záleží na Vaší domluvě (běžně je provoz na krátký/dlouhý týden) a otevírací doba 9 – 20 hodin
  • Náplní tvé práce bude aktivní prodej (doporučit zákazníkovi správný telefon, vyhovující elektroniku či potřeby do domácnosti)
  • V neposlední řadě budeš pracovat s interním systémem kasa a budeš odpovídat za finanční hotovost

Proč tě to u nás bude bavit?

  • Na prodejně jsi svým pánem, takže máš vše ve svých rukou
  • Neustále ti bude k dispozici retail tým, na který se můžeš kdykoliv obrátit
  • Zaškolíme tě na prodejně s těmi nejlepšími prodejci a dokud si nebudeš jistý, budeš pod křídly našich trenérů
  • Respektujeme soukromí a rodinný život, a proto lze směnu prohodit s kolegou nebo prodejcem z jiné pobočky
  • Můžeš se stát expertem na elektroniku a posouvat se firmou dál

Benefity pro tebe:

  • 5 týdnů dovolené
  • Firemní tarif zdarma
  • Každý rok nový telefon pro osobní účely
  • 10 tis. ročně příspěvek na firemní produkty
  • Soutěže např. o dovolené, výrobky, či jiné výhody
  • Možnost nakupovat za nákupní ceny
  • Příplatky za víkend, přesčasy, svátky samozřejmostí

V případě, že tě naše pozice zaujala, neváhej se nám ozvat!

Požadavky na pozici

Co očekáváme my?

  • Zájem o elektroniku a neustále se rozvíjet v nových trendech značky Xioami
  • Máme rádi dobré mezilidské vztahy, a proto podporujeme spolupráci a výpomoc kolegům
  • U nás máš možnost se kdykoliv obrátit na kohokoliv z firmy a proto budeme rádi za tvoje názory, zpětnou vazbu a nápady na zlepšení prodeje
  • Profesionální prezentaci firmy a značky Xiaomi

Proces náboru

Po zaslání životopisu jste automaticky zařazeni do výběrového řízení a v nejbližší době se dozvíte, zda jste vhodným kandidátem na tuto pozici. Odpovídáme všem uchazečům o zaměstnání. Máte další otázky? Napište nám.

Beryko

Beryko

Interested in this offer?

  • Share on LinkedIn
  • Share on Facebook
  • Share on Twitter