Arval

Arval

Direct Sales Specialist

  • Permanent contract
  • Praha
  • Partial remote authorized

The company

Arval

Arval

    The job

    • Praha

    This position was filled!

    ARVAL CZ je jeden z nejúspěšnějších hráčů na trhu operativního leasingu, a protože to nezní kdovíjak atraktivně, říkají, že je baví auta, obchod a nové nápady. Od založení skupinou odvážlivců v roce 2003 rostou každým rokem a hodlají v tom pokračovat. Pracuje pro ně více než stovka opravdových profíků, kteří si v práci umí máknout. Přitom se dovedou pořádně bavit a vzhledem k výsledkům firmy mají neustále co slavit. Počet aut od Arvalu na českých silnicích každoročně narůstá a už se přehoupl přes 22 000. Dnes Arval najdete ve 29 zemích po celém světě a až se tučňáci naučí řídit, zamíří i na Antarktidu. Arvalu stojí v zádech jedna z největších evropských finančních skupin BNP Paribas Group, jejíž klasické logo znají nejen tenisoví fanoušci třeba z Fed Cupu.

    V červnu 2018 se přestěhovali do jedné z nejmodernějších budov v Praze, Maint Point na Pankráci. V zajímavě řešené stavbě, která dokáže pohlcovat smog a snižovat emise, obsadili skoro celé 6. patro. Se svými motoristicky laděnými kancelářemi zabodovali i v soutěži Zasedačka roku v kategorii Zdravá kancelář.

    Popis pozice

    Co tě opravdu čeká:

    • Zpracování nabídek v rámci poptávek z kampaní (ať už na webu nebo nebo na sociálních sítích)
    • Vytváření cenových nabídek pro tým obchodníků
    • Jejich administrativní podpora
    • Komunikace s dodavateli a kolegy napříč společností
    • Spolupráce na přípravě akčních prodejních on-line kampaní
    • Spolupráce na lokálních i mezinárodních projektech
    • Pravidelný reporting

    Vítané zkušenosti

    Než se přihlásíš, dobře si rozmysli, zda:

    • Máš minimálně ukončené středoškolské vzdělání
    • Uživatelská znalost MS Office v tvém životopise znamená, že s aplikacemi opravdu pracuješ (neboj, z Excelu si tě otestujeme)
    • Chceš pracovat v týmu a sdílet své nápady, protože o samotě u nás v open-spacu opravdu nebudeš
    • Víš, jak řešit problémy a umíš se vyjádřit (osobně, telefonicky, mailem), protože pracuješ pro klienta
    • Nebojíš se komunikace v angličtině (můžeš řešit některé situace s kolegy ze zahraničních poboček Arvalu)
    • Baví tě přicházet s novými nápady a nebojíš se riskovat a rozhodovat (kdo nic nedělá nic nezkazí, u nás naštěstí neplatí)
    • Se chceš ve firmě posunout dál, aby na tebe po pár letech nepadal prach

    Když se domluvíme, tak ti nabízíme:

    • Jistotu jako v bance, přátelské prostředí jako v rodinné firmě
    • Mnoho, opravdu mnoho zajímavé práce
    • Také hodně volna: 5-6 týdnů dovolené (čím déle u nás budeš pracovat, tím více budeš odpočívat), 4 sick days ročně, flexibilní pracovní doba na většině pozic
    • Perfektní tým opravdových nadšenců
    • Oslavy, teambuildingy a další společné akce typu sportuj a bav se
    • Investice do tvého vzdělávání, rozvoje i jazyků, podporu kariérního růstu v rámci Arvalu (a nejen v Čechách)
    • Kvalitní káva k dispozici neustále
    • Stravenky, připojištění a další klasické benefity, které bereme jako samozřejmost
    • Výhodné ceny na produkty a služby, které nás živí (odkup auta, pneu atd.)

    Poznejte tým Arval

    Tento obsah je zablokovaný
    Arval

    Arval

    • Mobilita

    • Praha
    • Add to favorites
    • Share on Twitter
    • Share on Facebook
    • Share on LinkedIn