Work for more

Tvoříme společně nový zážitek z práce

Objevujte nové způsoby, pokud stejně jako my věříte, že práce může a má být jiná

Společnosti s volnými pozicemi

 1. Digiteq Automotive
  Digiteq Automotive
  Digiteq Automotive

  V Digiteq Automotive navrhují, vyvíjí a nasazují komplexní elektronické systémy, které umožňují bezpečnější a pohodlnější jízdu. Například učí auta provádět vybrané činnosti autonomně nebo zajišťují, aby auta "mluvila" nejen spolu, ale také s vámi a se svým okolím.

  Jejich mateřské společnosti Škoda Auto a CARIAD jsou součástí koncernu Volkswagen, stejně jako Digiteq Automotive. To jim umožňuje podílet se na projektech pro několik koncernových značek. Mohou se pochlubit nejmodernějšími laboratořemi pro vývoj a testování, které mají v Praze, Plzni a v Mladé Boleslavi. Mezi jejich největší projekty patří například robotizované parkování nebo třeba technologie pro carsharing.

  • Artificial Intelligence / Machine Learning, Automotive, Software
  • Praha, Mladá Boleslav, Plzeň
  • Od 250 do 2 000 zaměstnanců
 2. P-LAB
  P-LAB
  P-LAB

  V P-LABu lze pořídit vše, co je do laboratoře potřeba. Jednodušší přístroje pro ulehčení rutinní práce i složitější zařízení nejen pro Life Science. Nabízí pipety, co přesně odměřují, laboratorní chemikálie různých čistot pro všechny aplikace. A dokonce umí navrhnout, sestavit a dodat laboratorní nábytek na míru.

  • Farmacie/ Biotechnologie
  • Praha
  • Od 15 do 50 zaměstnanců
 3. Mazars
  Mazars
  Mazars

  Mazars je společnost plná jedinečných osobností. Je tvořena odborníky v oblasti auditu, daní, poradenství, účetnictví a znalectví, kteří všichni táhnou za jeden provaz a dohromady tvoří sehraný tým.

  • Audit, Strategie, Transakční služby, Účetnictví
  • Prague
  • Od 250 do 2 000 zaměstnanců
 4. DataSentics

  Jsou největší čistě machine learning studio v Čechách. Staví AI řešení pro velké firmy i start-upy a věnují se vlastním produktům.

  DataSentics vznikli v roce 2016 pouze ve třech lidech. Svého ducha garážovky se jim daří udržet i při současném mnohonásobně větším počtu. Nenajdete u nich moc autoritativního řízení, což může být výzvou v kombinaci s vlastní organizací času a tasků. Jejich skvělý kolektiv je plný kreativních a inspirujících lidí, od kterých se je co učit. Společné obohacování se je jedním z hlavních pilířů jejich fungování.

  Mají výborně zorganizovaný on-boarding a každý nový kolega po nástupu absolvuje jejich vlastní akademii. V DataSentics mají všichni svého mentora, kolegu, který pomáhá s rozvojem a směřováním člověka ve firmě. Dvakrát do roka pak mají všichni možnost postoupit na další level v kariérním žebříčku.

  O tom, že stojí za to stát se součástí téhle party, se můžete přesvědčit třeba na jejich webinářích, meet-upech nebo jen tak u piva.

  • Prague
  • Od 50 do 250 zaměstnanců
 5. MADFINGER Games

  MADFINGER Games is an independent game studio behind award-winning mobile titles such as Dead Trigger 2, Unkilled and Shadowgun Legends, which are enjoyed by hundreds of millions of players all around the world. Founded in 2010, MADFINGER Games has always strived to bring AAA console-like quality and depth to mobile platforms.

  Now we have made the next big step and decided to move from mobile gaming to PC, allowing us to create our biggest and most ambitious projects yet. Adamant to stay true to our indie roots, our founders and leaders are all designers, programmers and artists that are working with us, and every member of our studio is more than welcome to share their ideas and use their creativity and talent to the fullest.

  We offer an international and friendly environment full of young people passionate about gaming. Join us, and let’s make great games together!

  • Mobile Apps, Software
  • Brno
  • Od 50 do 250 zaměstnanců
 6. Náš výběr

  Najděte kmen, ke kterému patříte

Život v práci

Zasloužíte si, aby vás práce naplňovala. K tomu však musíte vědět, co hledáte a kde to najít. Prozkoumejte naše články a videa a vytěžte tak ze svého života v práci co nejvíce.

Nejnovější

 1. 10 tipů, jak napsat opravdu dobrý životopis

  10 rad, kterými se musí řídit každý, kdo chce mít skutečně dobrý životopis a kdo chce zvýšit své šance, že zaujme potenciálního zaměstnavatele.

  • Kandidáti
číst dále

Kategorie

Zjistěte, co potřebujete k rozvoji své kariéry

Newsletter, který stojí za to

Příběhy, rady a inspirace ze světa práce – jednou týdně přímo do vašeho inboxu.

A na našich sociálních sítích: