Work for more

Tvoříme společně nový zážitek z práce

Objevujte nové způsoby, pokud stejně jako my věříte, že práce může a má být jiná

Společnosti s volnými pozicemi

 1. Digiteq Automotive
  Digiteq Automotive
  Digiteq Automotive

  V Digiteq Automotive navrhují, vyvíjí a nasazují komplexní elektronické systémy, které umožňují bezpečnější a pohodlnější jízdu. Například učí auta provádět vybrané činnosti autonomně nebo zajišťují, aby auta "mluvila" nejen spolu, ale také s vámi a se svým okolím.

  Jejich mateřské společnosti Škoda Auto a CARIAD jsou součástí koncernu Volkswagen, stejně jako Digiteq Automotive. To jim umožňuje podílet se na projektech pro několik koncernových značek. Mohou se pochlubit nejmodernějšími laboratořemi pro vývoj a testování, které mají v Praze, Plzni a v Mladé Boleslavi. Mezi jejich největší projekty patří například robotizované parkování nebo třeba technologie pro carsharing.

  • Artificial Intelligence / Machine Learning, Automotive, Software
  • Praha, Mladá Boleslav, Plzeň
  • Od 250 do 2 000 zaměstnanců
 2. P-LAB
  P-LAB
  P-LAB

  V P-LABu lze pořídit vše, co je do laboratoře potřeba. Jednodušší přístroje pro ulehčení rutinní práce i složitější zařízení nejen pro Life Science. Nabízí pipety, co přesně odměřují, laboratorní chemikálie různých čistot pro všechny aplikace. A dokonce umí navrhnout, sestavit a dodat laboratorní nábytek na míru.

  • Farmacie/ Biotechnologie
  • Praha
  • Od 15 do 50 zaměstnanců
 3. MADFINGER Games
  MADFINGER Games
  MADFINGER Games

  MADFINGER Games is an independent game studio behind award-winning mobile titles such as Dead Trigger 2, Unkilled and Shadowgun Legends, which are enjoyed by hundreds of millions of players all around the world. Founded in 2010, MADFINGER Games has always strived to bring AAA console-like quality and depth to mobile platforms.

  Now we have made the next big step and decided to move from mobile gaming to PC, allowing us to create our biggest and most ambitious projects yet. Adamant to stay true to our indie roots, our founders and leaders are all designers, programmers and artists that are working with us, and every member of our studio is more than welcome to share their ideas and use their creativity and talent to the fullest.

  We offer an international and friendly environment full of young people passionate about gaming. Join us, and let’s make great games together!

  • Mobile Apps, Software
  • Brno
  • Od 50 do 250 zaměstnanců
 4. Tesena

  To nejdůležitější na testování softwaru jsou lidi. Tesenu založili 2 testeři, kteří náš obor milují a chtějí ho rozvíjet. Dělat testing chytře. Proto se obklopují dalšími lidmi, které testování baví, snaží se neustále zdokonalovat a vždy si navzájem pomůžou. Pro Teseňáky je charakteristické, že si nikdo na nic nehraje, vlastně rušíme i hierarchickou strukturu a management. Zůstává ale důraz na podporu, rozvoj a vztahy.

  • Software
  • Prague
  • Od 50 do 250 zaměstnanců
 5. Česká spořitelna

  Už téměř dvě stě let se Česká spořitelna snaží naučit lidi hospodařit a zajistit jim přístup k prosperitě.

  Nechce být ale jen banka, chce být společnost, která pomáhá svým klientům starat se o jejich finanční zdraví. Aby toho dosáhla, postupně se mění. Na centrále, v pobočkách i v dalších svých částech prosazuje agilní způsob práce. Věří, že vytvořením nových týmů (squadů) složených z kolegů z businessu a IT zajistí z dlouhodobého hlediska lepší implementaci změn a rychlejší reakce na potřeby klientů.

  Kromě toho, že Česká spořitelna myslí na své klienty, se snaží také napomáhat k rozvoji měst a sousedských komunit. Snaží se měnit učení na zábavu, na kterou se děti těší. Podporuje vášeň k pohybu a přináší jedinečné kulturní zážitky.

  • Bankovnictví
  • Prague
  • > 2 000 zaměstnanců
 6. Náš výběr

  Najděte kmen, ke kterému patříte

Život v práci

Zasloužíte si, aby vás práce naplňovala. K tomu však musíte vědět, co hledáte a kde to najít. Prozkoumejte naše články a videa a vytěžte tak ze svého života v práci co nejvíce.

Nejnovější

číst dále

Kategorie

Zjistěte, co potřebujete k rozvoji své kariéry

Newsletter, který stojí za to

Příběhy, rady a inspirace ze světa práce – jednou týdně přímo do vašeho inboxu.

A na našich sociálních sítích: