Work for more

Tvoříme společně nový zážitek z práce

Objevujte nové způsoby, pokud stejně jako my věříte, že práce může a má být jiná

Společnosti s volnými pozicemi

 1. Johnson & Johnson

  Chez Johnson & Johnson, ils pensent qu’une bonne santé est la base de vies plus dynamiques, de communautés prospères et de progrès. C’est pourquoi, depuis plus de 130 ans, leur objectif est de contribuer à aider les personnes à rester en bonne santé à tous les âges et à toutes les étapes de la vie.

  Grace a une large gamme de produits au travers de trois entités – Janssen, Johnson & Johnson Santé Beauté France (JJSBF), Johnson & Johnson MedTech – Le groupe Johnson & Johnson s’engage à soutenir les personnes tout au long de leur vie et à adopter une approche globale des soins à travers la prévention, le diagnostic et la thérapie. Ils investissent dans la recherche et le développement pour améliorer la santé et le bien-être des personnes. Ils créent un environnement où la diversité des points de vue et les dialogues ouverts sont encouragés, permettant ainsi aux collaborateurs de se développer. En favorisant la collaboration entre les secteurs, entre les fonctions et avec des partenaires stratégiques, ils agissent comme une seule et même entreprise envers les communautés et le monde extérieur.

  Ils comptent sur vous, sur vos idées et sur votre enthousiasme pour les aider à accomplir leur mission : implémenter de nouvelles idées afin d’améliorer la qualité de vie pour tous.

  Chez Johnson & Johnson, travail et bien-être sont liés. Ambition et simplicité vont de pair.

  • Zdraví
  • Issy-Les-Moulineaux, Aiguefonde, Aix-En-Provence, Brest, Bretagne, Breteuil, Bussy-Lettrée, Camon, Dunkerque, Ingré, La Rochelle, Le Mans, Lille, Lyon, Nancy, Paris, Rennes, Roquevaire, Rungis, Saint Priest, Saint-Cloud, Saint-Laurent-Sur-Sèvre, Sainte-Maure-De-Touraine, Sezanne, Sotteville-Lès-Rouen, Strasbourg, Thiernu, Toulouse, Val-De-Reuil, Vitrolles
  • > 2 000 zaměstnanců
 2. Beryko

  Na začátku byl nápad dvou kamarádů, ale během několika málo let se Beryko stalo etablovanou, velmi dynamickou a rychle rostoucí společností. Produkty, které do ČR dovážíme a zajišťujeme jejich distribuci, najdete nyní všude kolem Vás.

  V průběhu let jsme se vyvinuli v jednu z předních českých firem, zabývajících se dovozem, velkoobchodní distribucí i přímým prodejem spotřební elektroniky. Produkty, které jsme uvedli na trh, používají v současnosti miliony lidí v Česku i na Slovensku. Jsme oficiálním dovozcem, distributorem a partnerem značek Xiaomi, Amazfit, DJI a dalších.

  • Selektivní distribuce
  • Pilsen, Jablonec Nad Nisou, Karviná, Usti Nad Labem, Vsetín
  • Od 50 do 250 zaměstnanců
 3. Pipedrive

  Pipedrive is a top-rated global CRM platform for sales teams used by over 90,000 companies worldwide. It is one of the fastest-growing cloud-driven SaaS companies worldwide, having raised $90M in funding.

  Since its founding in 2010 by five Estonian sales and IT entrepreneurs, Pipedrive has attracted its customers with intuitive design which reflects how the mind of a salesperson works. Pipedrive is a multiple-award winning powerful sales-driven revenue platform which helps companies focus on sales and deliver better results.

  The Pipedrive team of more than 600 employees is diverse, representing around 50 different nationalities. Headquartered in New York, it has offices around the globe. Product development takes place in Tallinn, Tartu, Lisbon, Riga, and Prague, marketing is located mainly in London and Tallinn, and customer-facing teams are mostly in Florida, Lisbon, and Tallinn.

  • SaaS / Cloud Services, Software
  • Praha
  • Od 250 do 2 000 zaměstnanců
 4. Edwards Lifesciences

  Edwards Lifesciences je světovým lídrem v oblasti lékařských inovací se zaměřením na léčbu pacientů se strukturálními srdečními chorobami a monitorování životních funkcí. Veškerou energii zaměstnanci věnují zlepšování kvality života pacientů a záchraně jejich životů.

  V pražské kanceláři je zaměstnáno na 300 pracovníků, celosvětově pak více než 14 000. Pražská pobočka je členěna do několika oddělení, která plní regionální i globální funkce. Tým zaměstnanců je velmi různorodý. Mezi kolegy je zastoupeno více než 30 národností z různých koutů světa a angličtina je jazykem číslo jedna.

  Práce v Edwards s sebou nese chuť a schopnost inovovat, posouvat hranice, zapojit vlastní kreativitu a to vše s myšlenkou na pacienty, kteří jsou pro Edwards vždy na prvním místě. Zaměstnanci umí čelit různým výzvám, nebojí se prosadit a nekladou si žádné limity. Všichni spolu sdílí pocit naléhavosti, optimismu a nadšení.

  • Zdraví
  • Praha
  • Od 250 do 2 000 zaměstnanců
 5. Kontentino

  Kontentino belongs to the fastest-growing Slovak start-ups and counts among the 100 fastest-growing SaaS companies in the world. Kontentino’s mission is to help advertising agencies and brands create quality content for social networks more efficiently. Their success is proven by the fact that Kontentino services are appreciated by over 4,000 agencies and brands worldwide spanning from Belgium, through USA to Hong Kong, and include brands like BBDO, Ogilvy, Pilsner Urquell or Nestlé.

  • SaaS / Cloud Services
  • Bratislava
  • Od 15 do 50 zaměstnanců
 6. Náš výběr

  Najděte kmen, ke kterému patříte

Život v práci

Zasloužíte si, aby vás práce naplňovala. K tomu však musíte vědět, co hledáte a kde to najít. Prozkoumejte naše články a videa a vytěžte tak ze svého života v práci co nejvíce.

Nejnovější

 1. 10 tipů, jak zvládnout zkušební dobu

  Jak překonat poslední překážku před zabydlením se ve své nové kanceláři? Praktické rady i užitečné právní informace v jednom článku.

  • Pracující
číst dále

Kategorie

Zjistěte, co potřebujete k rozvoji své kariéry

Newsletter, který stojí za to

Příběhy, rady a inspirace ze světa práce – jednou týdně přímo do vašeho inboxu.

A na našich sociálních sítích: