Work for more

Tvoříme společně nový zážitek z práce

Objevujte nové způsoby, pokud stejně jako my věříte, že práce může a má být jiná

Společnosti s volnými pozicemi

 1. Edwards Lifesciences

  Edwards Lifesciences je světovým lídrem v oblasti lékařských inovací se zaměřením na léčbu pacientů se strukturálními srdečními chorobami a monitorování životních funkcí. Veškerou energii zaměstnanci věnují zlepšování kvality života pacientů a záchraně jejich životů.

  V pražské kanceláři je zaměstnáno na 300 pracovníků, celosvětově pak více než 14 000. Pražská pobočka je členěna do několika oddělení, která plní regionální i globální funkce. Tým zaměstnanců je velmi různorodý. Mezi kolegy je zastoupeno více než 30 národností z různých koutů světa a angličtina je jazykem číslo jedna.

  Práce v Edwards s sebou nese chuť a schopnost inovovat, posouvat hranice, zapojit vlastní kreativitu a to vše s myšlenkou na pacienty, kteří jsou pro Edwards vždy na prvním místě. Zaměstnanci umí čelit různým výzvám, nebojí se prosadit a nekladou si žádné limity. Všichni spolu sdílí pocit naléhavosti, optimismu a nadšení.

  • Zdraví
  • Praha
  • Od 250 do 2 000 zaměstnanců
 2. dolphin consulting

  V dolphin consulting se zabývají konzultační a implementační činností v oblasti Business Intelligence. Pomáhají malým i velkým firmám řídit výkonnost podniku a neztratit se v záplavě dat. Pokrývají celé portfolio služeb zaměřených na datovou integraci, plánování, analýzy, reporting a tvorbu dashboardů.

  • Prague
  • Od 50 do 250 zaměstnanců
 3. Granton

  Cesta Grantonu začala v roce 2012, kdy se současný CEO Honza Kuba rozhodl opustit velkou konzultantskou společnost a založit si vlastní firmu, která by více odpovídala jeho osobním hodnotám. V tuto chvíli je Granton IT společnost, která se soustředí na dodání zkušených IT konzultantů do projektových týmů předních českých společností, a to zejména v oblastech IT a business analýzy, solution architektury, projektového managementu či testingu. Granton klade důraz nejen na na technické kvality, schopnosti propojovat svět businessu a technologií, ale i na schopnost inspirovat a vést ostatní členy týmu ke společnému úspěchu. Granton si zakládá na otevřené, osobní a lidské komunikaci jak směrem ke svým klientům, tak ke svým lidem uvnitř firmy a díky tomu se mu daří vytvářet dlouhodobé vazby a vztahy.

  • IT / Digital, Software
  • Prague
  • Od 15 do 50 zaměstnanců
 4. Vodafone

  Vodafone není jen mobilní operátor, ale globální digitální technologická společnost se zastoupením po celém světě. Nabízí telefonické i datové služby a je největším světovým poskytovatelem připojení k internetu věcí (IoT). Jednotlivce i velké mezinárodní firmy propojuje Vodafone nejmodernějšími technologiemi. V České republice jeho síť pokrývá přes 99 % populace a opakovaně byla vyhlášena nejlepší sítí v nezávislém testu společnosti umlaut (dříve P3). Connected people Jako nejmladší ze tří hlavních operátorů se vymykají zaběhlým normám. Inovují a jsou vždy o krok napřed. Snaží se tak podpořit technologickou revoluci v České republice. Zároveň ale mají blízko k zákazníkům, kterým umožňují sdílet důležité životní momenty s blízkými lidmi. Proto se intenzivně zaměřují na zákaznickou péči a servis.

  • Elektronika / Telco
  • Praha, Brno, Chrudim, Hradec Králové, Liberec, Meziboří, Mladá Boleslav, Modřice, Ostrava, Plzeň
  • > 2 000 zaměstnanců
 5. British American Tobacco

  BAT je přední světovou společností a v Česku už působí více než 25 let. V současnosti zaměstnávají téměř 60 000 lidí. Pomocí digitální transformace, technologií a inovací, radikálně mění celou organizaci a už nejsou jen tabákovou společností.

  Hlavní misí BAT je vybudovat A Better Tomorrow™.

  Jak toho dosáhnou? Tím, že spotřebitelům nabízejí širší produktové portfolio s potenciálně menším rizikem dopadu na jejich zdraví.

  Udržitelnost je pro BAT klíčová. Je základem transformace celého průmyslu, zásadní pro realizaci strategií a integrovaná ve všech oblastech jejich podnikání.

  BAT je globální firma, která nabízí kandidátům rozšíření obzorů a propojení kolegů napříč zeměmi a kontinenty. Investují do svých zaměstnanců a poskytují jim odborná školení, například Leadership akademii, školení agilního principu, vyjednávací dovednosti, ale také globální workshopy, jako je například “business art of storytelling“.

  Příležitost zazářit dávají i talentovaným studentům posledního ročníku studia na vysoké škole. V globálním Graduate programu absolvují šestitýdenní akademii a poté v průběhu jednoho a půl roku získávají zkušenosti na různých marketingových a obchodních pozicích. Je to skvělý odrazový můstek pro budoucí vedoucí pozice.

  Umí se i odreagovat v zajímavém well-being programu “A Better You”, zaměřeném na rozvoji psychické, intelektuální i fyzické stránky. V letním období se program točí kolem sportovních výzev (kroková výzva, kolo, adrenalinové sporty) občas zajdou na „beach“ nebo na paddleboardy.

  • Spotřební zboží
  • Praha
  • Od 50 do 250 zaměstnanců
 6. Náš výběr

  Najděte kmen, ke kterému patříte

Život v práci

Zasloužíte si, aby vás práce naplňovala. K tomu však musíte vědět, co hledáte a kde to najít. Prozkoumejte naše články a videa a vytěžte tak ze svého života v práci co nejvíce.

Nejnovější

číst dále

Kategorie

Zjistěte, co potřebujete k rozvoji své kariéry

Newsletter, který stojí za to

Příběhy, rady a inspirace ze světa práce – jednou týdně přímo do vašeho inboxu.

A na našich sociálních sítích: