Work for more

Tvoříme společně nový zážitek z práce

Objevujte nové způsoby, pokud stejně jako my věříte, že práce může a má být jiná

Společnosti s volnými pozicemi

 1. Družstevní závody Dražice

  Společnost Družstevní závody Dražice-strojírna s.r.o. je největším výrobcem ohřívačů vody a akumulačních nádrží v České republice. Stojí na pevných základech, kterými jsou více než 60letá tradice, vysoká kvalita produktů a nadstandardní služby zákazníkům. Právě díky nim si vybojovali zaslouženou pozici mezi nejlepšími evropskými firmami v oboru a stali se držitelem mnoha ochranných známek a certifikátů. Jejich základní činností je výroba a prodej ohřívačů vody, akumulačních nádrží a zásobníků vody s nepřímým ohřevem, které vyváží do 25 zemí světa. Od roku 2006 je firma součástí nadnárodní skupiny NIBE, což s sebou přináší právo na výhradní dovoz ekologicky šetrných tepelných čerpadel a dalších produktů této značky. Mají více než 300 kmenových zaměstnanců a výrobní závody v Dražicích a Luštěnicích nedaleko Benátek nad Jizerou.

  • Specializované technické obory
  • Benátky Nad Jizerou
  • Od 250 do 2 000 zaměstnanců
 2. Johnson & Johnson

  Chez Johnson & Johnson, ils pensent qu’une bonne santé est la base de vies plus dynamiques, de communautés prospères et de progrès. C’est pourquoi, depuis plus de 130 ans, leur objectif est de contribuer à aider les personnes à rester en bonne santé à tous les âges et à toutes les étapes de la vie.

  Grace a une large gamme de produits au travers de trois entités – Janssen, Johnson & Johnson Santé Beauté France (JJSBF), Johnson & Johnson MedTech – Le groupe Johnson & Johnson s’engage à soutenir les personnes tout au long de leur vie et à adopter une approche globale des soins à travers la prévention, le diagnostic et la thérapie. Ils investissent dans la recherche et le développement pour améliorer la santé et le bien-être des personnes. Ils créent un environnement où la diversité des points de vue et les dialogues ouverts sont encouragés, permettant ainsi aux collaborateurs de se développer. En favorisant la collaboration entre les secteurs, entre les fonctions et avec des partenaires stratégiques, ils agissent comme une seule et même entreprise envers les communautés et le monde extérieur.

  Ils comptent sur vous, sur vos idées et sur votre enthousiasme pour les aider à accomplir leur mission : implémenter de nouvelles idées afin d’améliorer la qualité de vie pour tous.

  Chez Johnson & Johnson, travail et bien-être sont liés. Ambition et simplicité vont de pair.

  • Zdraví
  • Issy-Les-Moulineaux, Aiguefonde, Aix-En-Provence, Brest, Bretagne, Breteuil, Bussy-Lettrée, Camon, Dunkerque, Ingré, La Rochelle, Le Mans, Lille, Lyon, Nancy, Paris, Rennes, Roquevaire, Rungis, Saint Priest, Saint-Cloud, Saint-Laurent-Sur-Sèvre, Sainte-Maure-De-Touraine, Sezanne, Sotteville-Lès-Rouen, Strasbourg, Thiernu, Toulouse, Val-De-Reuil, Vitrolles
  • > 2 000 zaměstnanců
 3. British American Tobacco

  BAT je přední světovou společností a v Česku už působí více než 25 let. V současnosti zaměstnávají téměř 60 000 lidí. Pomocí digitální transformace, technologií a inovací, radikálně mění celou organizaci a už nejsou jen tabákovou společností.

  Hlavní misí BAT je vybudovat A Better Tomorrow™.

  Jak toho dosáhnou? Tím, že spotřebitelům nabízejí širší produktové portfolio s potenciálně menším rizikem dopadu na jejich zdraví.

  Udržitelnost je pro BAT klíčová. Je základem transformace celého průmyslu, zásadní pro realizaci strategií a integrovaná ve všech oblastech jejich podnikání.

  BAT je globální firma, která nabízí kandidátům rozšíření obzorů a propojení kolegů napříč zeměmi a kontinenty. Investují do svých zaměstnanců a poskytují jim odborná školení, například Leadership akademii, školení agilního principu, vyjednávací dovednosti, ale také globální workshopy, jako je například “business art of storytelling“.

  Příležitost zazářit dávají i talentovaným studentům posledního ročníku studia na vysoké škole. V globálním Graduate programu absolvují šestitýdenní akademii a poté v průběhu jednoho a půl roku získávají zkušenosti na různých marketingových a obchodních pozicích. Je to skvělý odrazový můstek pro budoucí vedoucí pozice.

  Umí se i odreagovat v zajímavém well-being programu “A Better You”, zaměřeném na rozvoji psychické, intelektuální i fyzické stránky. V letním období se program točí kolem sportovních výzev (kroková výzva, kolo, adrenalinové sporty) občas zajdou na „beach“ nebo na paddleboardy.

  • Spotřební zboží
  • Praha
  • Od 50 do 250 zaměstnanců
 4. Danone/ Nutricia

  Danone je největší světový výrobce mléčných i rostlinných výrobků a dvojka v kategorii dětské výživy a balených vod. V portfoliu má značky jako např. Activia, Actimel, Kostíci, Fantasia, Alpro, Provamel, Hami a Nutrilon. Součástí Danone jsou i speciální klinické potraviny jako jsou Nutridrinky a sondová výživa. V Česku působí od začátku devadesátých let 20. století a v mlékárně v Benešově se dodnes vyrábějí mléčné výrobky pro domácí trh i další evropské země.

  Hlavním cílem Danone je přinášet zdraví prostřednictvím jídla. Téměř 90 % prodejů je realizováno v kategorii tzv. zdravých výrobků. Na kvalitu produktů a na zdraví, které je úzce spojeno s aspekty ochrany přírody a trvalé udržitelnosti na stále více propojené planetě Zemi, klade společnost dlouhodobě mimořádný důraz. A to v souladu s vizí #OnePlanet. OneHealth.

  Největší hodnotou firmy jsou lidé. Danone myslí nejen na ekonomický růst, ale reaguje i na současné sociální potřeby. Bezpečné a přátelské pracovní prostředí, systematický profesní rozvoj a podpora maminek i tatínků v období rodičovství je tady samozřejmostí.

  • Farmacie/ Biotechnologie, FoodTech, Foodservice
  • Praha
  • Od 250 do 2 000 zaměstnanců
 5. NNIT Czech Republic

  NNIT is a leading provider of IT transformation services and solutions to international life sciences companies and for the Danish private and public sector.

  Working in NNIT means being part of an international team with talented colleagues who all work the NNIT way.

  Each and every day, more than 3,000 NNIT colleagues go to work globally towards a common goal to make a mark on business and society, by bringing digital transformation to life.

  At NNIT, IT is not just IT.

  For those at NNIT, working with IT, is to ensure that vital parts of our society are functional and developing in vital areas such as pharma production, banking, transportation and food supplies.

  In short, they handle critical infrastructure across sectors and across countries. That is why making a mark means everything to NNIT.

  Their values are not just phrases that were written down and hung up on a poster. They are alive in the offices around the world and embodied when meeting their customers and other stakeholders. NNIT are open and honest, value adding and conscience driven in every aspect.

  At NNIT, independent thinking and individual responsibility is encouraged, allowing you to pave the way and make your mark in and with NNIT.

  There are very few boring days with NNIT. There are fun days, busy days, inspiring days, suprising days and so forth. They are all part of everyday life at NNIT.

  • IT / Digital, Kybernetická bezpečnost, SaaS / Cloud Services
  • Prague
  • Od 250 do 2 000 zaměstnanců
 6. Náš výběr

  Najděte kmen, ke kterému patříte

Život v práci

Zasloužíte si, aby vás práce naplňovala. K tomu však musíte vědět, co hledáte a kde to najít. Prozkoumejte naše články a videa a vytěžte tak ze svého života v práci co nejvíce.

Nejnovější

 1. 10 tipů, jak zvládnout zkušební dobu

  Jak překonat poslední překážku před zabydlením se ve své nové kanceláři? Praktické rady i užitečné právní informace v jednom článku.

  • Pracující
číst dále

Kategorie

Zjistěte, co potřebujete k rozvoji své kariéry

Newsletter, který stojí za to

Příběhy, rady a inspirace ze světa práce – jednou týdně přímo do vašeho inboxu.

A na našich sociálních sítích: