Tato pozice již není k dispozici.

Product Manager (Web, webové aplikace)

Prague
Plat: Neuvedeno
Počáteční datum: 31. ledna 2021
Žádná práce na dálku

Zásilkovna
Zásilkovna

Pozice

Popis pozice

Chystáme úplně nové weby pro celý Packeta holding a ty máš jedinečnou příležitost být u toho. Náš CMO pro Zásilkovna & Packeta Group k sobě hledá zkušeného člověka, který oblékne firmu v online světě do nového kabátu a převezme za celý projekt zodpovědnost.

Co tě čeká:

  • hned po nástupu ti předáme “kick off” projekt všech webů Packeta (tj. zasilkovna.cz, zasielkovna.sk, csomagkuldo.hu, colateria.ro, packeta.de, packeta.pl a e-commerce zpravodajský logistický web)
  • zodpovědnost za zadání projektu, definici požadavků a plánování priorit backlogu
  • připravovat nové funkcionality a mít jasnou představu kam produkt směřovat
  • pracovat s krátkodobým i dlouhodobým plánem a brát při tom ohled na stakeholdery
  • spolupracovat s grafiky, UX/UI designerém a kodérem, z hlediska vývoje budeš mít k ruce remote tým naší sesterské společnosti Trayto (Ostrava)
  • připravovat další nové weby ve skupině Packeta

Co od tebe potřebujeme:

  • zkušenost s celým procesem přípravy nových webů, od počátku až po postprodukci - nebude zde bohužel moc prostoru pro učení a rozkoukávání
  • nutností jsou zkušenosti s analýzou, produktovým vedením webu nebo eshopu
  • schopnost definovat požadavky a umět stanovit si priority
  • schopnost nadchnout pro práci ostatní
  • cit pro design, orientovat se v trendech a analytice
  • oceníme zkušenosti s uživatelským testováním a jeho vyhodnocováním
  • umět si pohlídat rozpočet a znát základní analytické metriky
  • angličtinu na komunikativní úrovni **

Co se ti u nás bude líbit:

  • práce na full-time na HPP, doba neurčitá
  • potkáváme se v kancelářích kousek od metra Českomoravská (B)
  • flexibilní pracovní doba a s možností pracovat občas z domova
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky v hodnotě 100 Kč plně hrazené zaměstnavatelem
  • káva, čaj a ovoce k tvému každodennímu občerstvení
  • plně hrazené jazykové kurzy (AJ, NJ, RJ) v prostorách firmy
  • možnost využívat multisport kartu

Skončil ti projekt nebo prostě jen chceš změnu? Ozvi se nám! A nezapomeň prosím přiložit i ukázky na čem jsi v poslední době pracoval/a.