Zásilkovna

Zásilkovna

Junior účetní

  • Plný úvazek
  • Praha

Společnost

Zásilkovna

Zásilkovna

    • Praha

    Zásilkovna vtrhla na český a slovenský logistický trh v roce 2010 jako úplný nováček. Revoluční myšlenka a velká odvaha zakladatelky Simony Kijonkové firmu vyhoupla na jednu z největších a nejoblíbenějších sítí výdejních míst ve střední a východní Evropě. Každý den více jak 1 500 Zásilkovňáků přepraví 190 000 zásilek do více než 30 zemí světa. Packeta Group se nezaměřuje pouze na evropský trh, ale má ambice i v zahraničí (například v USA nebo na Blízkém východě).

    I přesto, že společnost funguje přes 10 let a spolupracovníci stále přibývají, drží si atmosféru start – upu. Aby si práci usnadnili a zpřehlednili, zavádí se tady postupně nová pravidla, procesy a otvírají nová oddělení. To s sebou přináší zajímavé pracovní příležitost. Stačí, když člověk chce a nebojí se zeptat a může se posouvat firmou jak pozičně, tak i oborově.

    Zásilkovna je doslova živý organismus a každý týden čeká na Zásilkovňáky nová výzva, díky které společně zase o kousek vyrostou. Nouze není ani o vtipné historky. Ty se sbírají nejen v práci, ale i mimo ni. Třeba když vyrazí na motokáry nebo na bowling, když si udělají pokerový večírek nebo o Halloweenu vyřezávají dýně.

    A co benefity? Ani ty tady nechybí. Jasným favoritem pro všechny jsou zaměstnavatelem plně hrazené stravenky.

    Popis pozice

    Chceš být součástí dynamické a prosperující společnosti, která je špičkou ve svém oboru? Jsi svědomitý/á a samostatný/á a toužíš získat další profesní zkušenosti? Pak hledáme právě Tebe! Do týmu našeho finančního oddělení hledáme kolegu/kolegyni na pozici Junior účetní.

    Náplň práce:

    • vystavování a kontrola faktur a opravných daňových dokladů v interním systému společnosti
    • zpracování agendy Fakturace v IS
    • účast na zpracování měsíční závěrky (kontrola dohadných položek, účtování na střediska)
    • vedení pokladen
    • účtování pokladních dokladů a bankovních výpisů
    • spoluúčast na roční závěrce a podkladech pro audit
    • komunikace s klienty
    • podpora finančního oddělení

    Požadujeme:

    • min. středoškolské vzdělání ekonomického směru
    • zkušenosti s vystavováním daňových dokladů
    • alespoň základní znalost účetní a daňové problematiky
    • dobrou znalost MS Excel, MS Word
    • alespoň základní znalost AJ
    • znalost systému Pohoda výhodou
    • analytické myšlení, samostatnost, spolehlivost
    • proaktivní přístup a flexibilitu

    Nabízíme:

    • zázemí silné a stabilní společnosti
    • práce na HPP, nástup možný ihned
    • pracovní poměr na dobu určitou jednoho roku s možností prodloužení
    • 5 týdnů dovolené
    • Ssravenky 100 Kč/den plně hrazené zaměstnavatelem
    • notebook, mobilní telefon
    • flexibilní pracovní doba
    • možnost profesního vzdělávání a rozvoje
    • jazykové kurzy na pracovišti v pracovní době
    • kávu, čaj a ovoce k tvému každodennímu občerstvení
    • možnost Multisport karty
    • služby Zásilkovny zdarma
    • firemní akce

    Zaujali jsme tě? Pošli nám životopis. Chceme tě poznat. Když budeme mít pocit, že se ti u nás bude líbit, setkáme se osobně.

    Poznejte tým Zásilkovna

    Tento obsah je zablokovaný
    • Přidat mezi oblíbené
    • Sdílet na Twitteru
    • Sdílet na Facebooku
    • Sdílet na LinkedInu

    Vybrali jsme následující články, které by vás mohly zajímat

    Inspirujte se tímto výběrem článků