Tato pozice již není k dispozici.

Hlavní účetní / Chief Accountant

Prague
Plat: Neuvedeno
Příležitostná práce z domova
Vzdělání: Magisterský stupeň vzdělání

Zásilkovna
Zásilkovna

Pozice

Popis pozice

Do našeho finančního oddělení hledáme HLAVNÍ ÚČETNÍ / GENERAL ACCOUNTANT. Pokud máš dlouhodobé zkušenosti v oblasti financí a účetnictví, s vedením menšího týmu, baví tě čísla a přehledné tabulky a nebojíš se nalodit do kosmicky rychlé moderní firmy, pak jsi možná ten pravý/á do našeho týmu.

Co Tě u nás čeká?

  • zodpovědnost za účetní agendu některých z našich českých společností
  • řízení procesu měsíčních závěrek
  • zpracování statistik (práce s interním systémem)
  • nastavování účetních postupů společnostem (metodika, směrnice)
  • příprava ročních závěrek
  • komunikace s auditory a daňovými poradci
  • vedení týmu účetních
  • participace na projektu implementace nového ERP systému
  • optimalizace stávajících procesů v rámci transformace účetního oddělení

Co bys měl/a mít a znát?

  • vysokoškolské vzdělání ekonomického směru
  • zkušenosti na pozici hlavní účetní min. 3 roky
  • velmi dobrou znalost účetní a daňové problematiky
  • analytické myšlení, samostatnost, a spolehlivost
  • proaktivní přístup, flexibilitu a chuť věci posouvat dál
  • dobrou znalost MS Excel, MS Word
  • znalost systému Pohoda, popř. Microsoft Dynamics výhodou
  • znalost AJ

Co Ti můžeme nabídnout?

  • stabilní zaměstnání na HPP – plný úvazek
  • pracovní poměr na dobu určitou jednoho roku s možností prodloužení
  • stravenky 120,- Kč/den plně hrazené zaměstnavatelem
  • vzdělávací program / školení
  • jazykové kurzy na pracovišti v pracovní době
  • flexibilní rozvržení pracovní doby
  • možnost občasné práce v režimu home office
  • využití služeb Zásilkovny - služba Mezi námi - pro soukromé účely za výhodných podmínek
  • Multisport kartu
  • kávu, čaj a ovoce k tvému každodennímu občerstvení
  • počítač a telefon
  • nástup možný ihned
  • pracoviště v blízkosti Českomoravské/Palmovky (trasa B)

Zaujali jsme Vás? Pošlete nám životopis.
Chceme Vás poznat. Když budeme mít pocit, že se Vám u nás bude líbit, setkáme se osobně.

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".