Welcome to the Jungle

Welcome to the Jungle
Welcome to the Jungle

Na počiatku všetkého bol… Honza. Chcel zmeniť spôsob, akým sa firmy prezentujú a pomôcť ľuďom pri hľadaní zmysluplnej práce, ktorá ich bude baviť. Za štyri roky spoločne s tímom vybudoval úspešný projekt, ktorý teraz pôsobí pod značkou Welcome to the Jungle hneď v niekoľkých krajinách Európy. Na starosti má rozvoj spoločnosti v Českej republike a na Slovensku. Dohliada na to, aby mohol každý v zhruba 20-člennom tíme robiť svoju prácu čo najlepšie, vyberá nových kolegov a je pri všetkom dôležitom, čo sa vo firme deje. Baví ho, že môže byť súčasťou globálneho produktu a vďaka tomu využívať najmodernejšie technológie a neustále vylepšovať a inovovať zaužívané postupy.

Jeho celoživotnou láskou je basketbal, ktorý dlhodobo profesionálne hral, ale kvôli zraneniu musel kariéru ukončiť. Svoju pracovitosť získanú v športe tak presunul do pracovného života. Vo voľnom čase sleduje najnovšie reklamné trendy, cestuje, číta a tiež ho baví varenie.

Sandra 10 rokov pôsobila ako freelancer vo svete médií. Spolupracovala napríklad s Českou televíziou, Forbes a viedla sociálne siete niekoľkým zaujímavým projektom naprieč odvetviami. Začiatkom roku 2020 prijala ponuku ísť do veľkej pracovnej zmeny a stať sa novou Content manažérkou pre Česko a Slovensko.

Je zodpovedná za obsah, ktorý sa vo Welcome to the Jungle tvorí. Organizuje tím redaktorov, prekladateľov aj korektorov a spoločne sa cez inšpiratívne články snažia zmeniť to, ako ľudia premýšľajú o práci.

Na džungli sa jej páči multikultúrny a dynamický tím, ktorý sa vždy snaží byť o krok napred. Vo voľnom čase rada pozerá na filmy (najradšej má tie od Wesa Andersona), ku ktorému si dá nejakú dobrú čokoládu. Jej ideálna dovolenka? Niekde, kde sa dá potápať, ale iba do 20metrové hĺbky!

Honza začínal v Proudly / Welcome to the Jungle ako obchodník, zaujímavosťou je, že v spoločnosti pôsobí už od prvého dňa. Na starosti mal akvizíciu nových, menších firemných klientov až po zostavovanie komplexných employer-brandingových stratégií pre najvýznamnejších hráčov na pracovnom trhu. Aj vďaka jeho zásluhe si dnes spoločnosti uvedomujú, že inšpirovať talenty kultúrou je tá správna cesta pre získanie dlhodobo spokojných zamestnancov. Po štyroch rokoch sa jeho rola zmenila a momentálne vedie celý obchodný tím v Českej republike a na Slovensku. Zastrešuje všetky obchodné aktivity, pripravuje stratégiu pre oslovovanie nových klientov a dohliada na plnenie stanovených cieľov.

Mimo práce sa venuje hre na basgitaru a rád zájde do sauny. V zime zase obľubuje lyžovačku na horách. Pokiaľ od neho niečo potrebujete, pozvite ho na dobré sushi, ktoré skrátka miluje.

Tento obsah je blokovaný
Youtube cookie je povinný pre zobrazenie tohoto obsahu
Welcome to the Jungle
Welcome to the Jungle
Welcome to the Jungle
Welcome to the Jungle

Sledujte ich!

Prezentácia

Welcome to the Jungle je multiplatformové medium, ktorého cieľom je pomôcť každému človeku nájsť naplnenie vo svojom pracovnom živote.

Vytvárame množstvo kvalitného a rôznorodého obsahu (články, videá, podcasty, magazín a podujatia), aby sme inšpirovali mladých profesionálov a pozitívne ovplyvnili ich vzťah k práci.

Vytvorili sme tiež miesto kariérnej inšpirácie s viac ako 3000+ profilmi spoločností v štyroch európskych krajinách, obsahujúcimi fotografie, videá a kľúčové údaje (ako počet zamestnancov, zastúpenie pohlaví, priemerný vek), a tak sprístupnili hodnotné informácie pre potenciálnych kandidátov. Odteraz je pre nich omnoho jednoduchšie zúžiť si výber spoločností, do ktorých skutočne zapadnú!

V snahe ponúknuť kandidátom čo najlepšiu skúsenosť, poskytujeme rekrutérom Welcome Kit, ATS system na spravovanie kandidátov, ktorý je kolaboratívny, intuitívny a efektívny. Spoločnosti vďaka nemu môžu zverejňovať neobmedzené množstvo pracovných ponúk na svojom profile a efektívne zastrešiť celý prijímací proces.

Koho hľadajú

Uplatnenie tu nájdu ľudia naprieč všetkými odbormi, od tvorby obsahu, cez obchod, audiovizuálnu produkciu až po IT. Welcome to the Jungle si vždy zakladalo na rôznorodom a dobre zohranom tíme ľudí, ktorí si sedia po profesionálnej, ako aj ľudskej stránke. Aj napriek rýchlemu rastu sa to stále darí a dodnes to zostáva jednou z ich predností. Ide o mladý projekt, v ktorom sa najlepšie budú cítiť tí, ktorí chcú potrebujú reálny dopad svojej práce, chcú pomôcť medzinárodnému rastu spoločnosti a neboja sa prevziať zodpovednosť.

Čo je dobré vedieť

História projektu siaha do roku 2015, kedy český tím ešte pod menom Proudly vytvoril kariérny showroom, ktorý sa neskôr rozšíril aj na Slovensko. Od počiatku chceli vytvoriť európsku platformu a pretože zdieľali podobnú víziu s francúzskym Welcome to the Jungle, doško v roku 2019 k strategickému spojeniu. Zohraný tím tak začal fungovať medzinárodne pod jednotnou značkou vo Francúzsku, Španielsku, Českej republike a na Slovensku. Pôdovná pohodová firemná kultúra zostala rovnaká, okrem iného sa raz do mesiaca stretáva celý česko-slovenský tím pri tematických raňajkách v Prahe, v kanceláriach na Vinohradoch s priestrannou terasou.

Flexibilná pracovná doba a home-office sú samozrejmosťou, podmienkou je plniť svoju prácu načas a kvalitne. Každého nového kolegu čaká po nástupe onboarding v Prahe a Paríži, kam sa za kolegami podarí vydať aj viackrát do roka.

Slovenský tím sídli v coworkingovom priestore v samom centre Bratislavy.

Vložiť tento profil na vašu webovú stránku