Welcome to the Jungle

Freelance fotograf a kameraman

  • Freelance
  • Prague
  • Možnost pracovat plně z domova
  • Bez dokladu o vzdělání
  • > 1 rok

  • Média, Recruitment
  • Od 50 do 250 zaměstnanců

  • Freelance
  • Prague

Welcome to the Jungle je multiplatformní mediální společnost, jejímž cílem je inspirovat ostatní k prosperujícímu a profesnímu růstu.

Nabízíme širokou škálu kvalitního obsahu (článků, videí, seriálů, podcastů, časopisů či událostí), které mají mladým profesionálům posloužit k zamyšlení ohledně jejich vztahu k práci.

Vytvořili jsme také web naplněný více než 2500+ podrobnými firemními kartami ze čtyř zemí Evropy– včetně fotek, videí a statistik (počtu zaměstnanců, jejich pohlaví a průměrného věku) – sloužící jako zdroj cenných informací pro potenciální pracovní kandidáty. Díky tomu je pro ně mnohem jednodušší najít si kolegy se stejnou krevní skupinou!

Za účelem poskytnutí co nejlepších zkušeností s kandidáty nabízíme náborářům tzv. Welcome Kit, tedy propojený, intuitivní a výkonný systém monitorování uchazečů. Náboráři pomocí něj mohou sdílet neomezené množství pracovních nabídek v rámci své firemní karty a efektivně spravovat všechny žádosti od uchazečů.

Popis pozice

Děláme něco, do čeho se před námi ještě nikdo nepustil. Neustále se učíme, rosteme a
zlepšujeme, ale také občas padáme. Dopředu nás žene hlavně vize toho, že každý člověk může mít práci, která ho baví a naplňuje. Tomu věříme a za tím si jdeme.

Působíme již ve 4 evropských zemích a na další část našeho dobrodružství potřebujeme posilu. Chcete toho být součástí? Ozvěte se, moc rádi vás poznáme osobně!

Hledáme kameramana a fotografa v jedné osobě, který se na produkcích bude potkávat s našimi klienty a realizovat natáčení a focení. Natáčení zabere max 3 hodiny a během této doby je třeba vytvořit cca 50 fotografií a 3 rozhovory se zástupci dané společnosti. Tyto produkce jsou pro nás zásadní, tvoří totiž obsah firemních profilů na našem webu.
Hledáme někoho, kdo je empatický, pozorný, umí komunikovat s lidmi a zároveň je uklidnit a “vyhecovat” k co nejlepším výkonům. Vašim hlavním posláním bude tvorba videí i fotografií. S postprodukcí si však nemusíte lámat hlavu, tu obstaráme my. Ukázkové profily společností naleznete zde: https://www.welcometothejungle.com/cs/companies

Co u nás získáte

  • práci na živnostenský list
  • flexibilní pracovní dobu dle dohody
  • maximální podporu od naší Art Directorky Báry, která vám vždy připraví všechny organizační podklady pro výjezd ke klientovi
  • vyhnete se postprodukci - tu zařídíme vždycky my
  • podíváte se do moderních kanceláří, kde potkáte inspirativní lidi a pomůžete vytvářet české pracovní prostředí - svým pohledem, svým objektivem
  • můžete s náma chodit na pivo, snídaně i výlety :)

Vítané zkušenosti

  • jste šikovný freelencer a máte už nějakou zkušenost s focením a natáčením
  • jste profík, který se nebojí zodpovědnosti a za každých okolností je na něj spoleh
  • jste pečlivý, přesný, přátelský a nebojíte se komunikovat s lidmi z různých oborů, různých názorů i na různých pozicích
  • odevzdanou práci vnímáte vždy jako ssvéi vlastní vizitku, proto věci zkrátka nikdy neodfláknete
  • nerad se patláte s postprodukcí a užíváte si hlavně čas “na place”, který si sám ošéfujete
  • rád spolupracujete na dlouhodobých projektech a nebalíte to po prvním měsíci
  • Vlastníte některé z následujících vybavení:

    • Sony A7 R3
    • Panasonic SH1
    • Nikon D850
    • Canon mark III nebo IV
    • GH5 S

Poznejte tým společnosti Welcome to the Jungle

  • Přidat k oblíbeným
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku
  • Sdílet na LinkedInu