Zástupce* manažera prodejny  Vodafone - Praha
Vodafone

Vodafone

Zástupce* manažera prodejny Vodafone - Praha

Společnost

Vodafone

Vodafone

  • Elektronika / Telco
  • > 2000 zaměstnanců

Tato pozice byla obsazena!

Poznáte je?

Vodafone není jen mobilní operátor, ale globální digitální technologická společnost se zastoupením po celém světě. Nabízí telefonické i datové služby a je největším světovým poskytovatelem připojení k internetu věcí (IoT). Jednotlivce i velké mezinárodní firmy propojuje Vodafone nejmodernějšími technologiemi. V České republice jeho síť pokrývá přes 99 % populace a opakovaně byla vyhlášena nejlepší sítí v nezávislém testu společnosti umlaut (dříve P3).
Connected people
Jako nejmladší ze tří hlavních operátorů se vymykají zaběhlým normám. Inovují a jsou vždy o krok napřed. Snaží se tak podpořit technologickou revoluci v České republice. Zároveň ale mají blízko k zákazníkům, kterým umožňují sdílet důležité životní momenty s blízkými lidmi. Proto se intenzivně zaměřují na zákaznickou péči a servis.

Vodafone
Chcete se dozvědět více o Vodafone?Firemní kultura, týmy, nabídky práce... Pojďme se do ní ponořit!
Navštivte profil

Popis pozice

Charakteristika pozice

Baví vás svět mobilních telefonů a moderních vychytávek? Chcete být součástí party lidí, kteří jsou nastaveni podobných stylem jako vy?

Pro jednu z našich pražských prodejen hledáme nového kolegu či kolegyně na pozici Zástupce manažera prodejny.

Jaká je náplň práce?

  • Jako zástupce Store manažera budete pravou rukou manažera při vedení prodejního týmu
  • Budete se pravidelně potkát s klienty na prodejně - součástí pozice je pomoc klientům při řešení prblémů, ale i aktivní prodej
  • Očekáváme silné zaměření na rozvoj zákaznické spokojenosti a loajality skrze řízení zákaznické zkušenosti
  • Budete mít zodpovědnost za naplňování prodejních cílů a udržování skvělé zákaznické zkušenosti
  • Budete se podílet na řízení a rozvoj týmu
  • Budete se aktivně podílet na náboru nových kolegů a jejich následném zaškolení
  • Budete pomáhat zajišťovat plynulý chod pobočky, například plánováním směn

Jaké znalosti a dovednosti očekáváme?

  • Máte zkušenost z retail prostředí - nevadí nám, jestli jste se zatím nepotkal/a přímo s TELCO oblastí
  • Nepotřebujeme, abyste za sebou měl/a manažerskou zkušenost
  • Dokážete převzít zodpovědnost za fungování prodejny - tušíte, jak obchod funguje a co je potřeba zajistit pro hladký chod prodejny
  • Orientace na zákazníka pro vás není jen prázdný pojem

A co za to:

  • Vaše měsíční mzda bude tvořena pevnou složkou, měsíčně vyplácenými provizemi a odměnami z aktuálních motivačních akcí
  • Máme pro vás připravený ucelený manažerský vzdělávací program, který vás systematicky připraví na všechny výzvy a třeba i na posun do role manažera/manažerky prodejny
  • U nás si zakládáme na příjemné atmosféře, všichni si například tykáme
  • Jdeme s dobou a vždy jsme o krok dál, díky tomu si u nás užijete 5 týdnů dovolené, 5 dní osobního volna (dříve sick day)
  • Myslíme i na rodiče, proto máme pro novopečené rodiče 16 týdnů dovolené a pro maminky možnost se vrátit dříve za jedinečných podmínek
  • Když Vodafone, tak naplno - dostanete mobil a k tomu skvělý tarif s neomezenými daty, přihodíme 24 000 benefitních bodů na rok a můžete počítat i se stravenkovým paušálem a dalšími výhodami
  • Můžete očekávat stabilní prostředí společnosti, která je challenger na trhu telekomunikací a dat. Je pro nás i důležité, abyste měli neustále možnost rozšiřovat své znalosti a dovednosti. Podpoříme každou vaši snahu a růst

Benefits

  • Provize z prodeje
  • Mobilní telefon
  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Notebook
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Kafetérie
  • Zdravotní volno/sickdays
Vodafone

Vodafone

Máte zájem o tuto nabídku?

  • Sdílet na LinkedInu
  • Sdílet na Facebooku
  • Sdílet na Twitteru