Stáž - Customer Care Coordinator (20 hod./týd.)
Vodafone

Vodafone

Společnost

Vodafone

Vodafone

  • Elektronika / Telco
  • > 2000 zaměstnanců

Tato pozice byla obsazena!

Poznáte je?

Vodafone není jen mobilní operátor, ale globální digitální technologická společnost se zastoupením po celém světě. Nabízí telefonické i datové služby a je největším světovým poskytovatelem připojení k internetu věcí (IoT). Jednotlivce i velké mezinárodní firmy propojuje Vodafone nejmodernějšími technologiemi. V České republice jeho síť pokrývá přes 99 % populace a opakovaně byla vyhlášena nejlepší sítí v nezávislém testu společnosti umlaut (dříve P3).
Connected people
Jako nejmladší ze tří hlavních operátorů se vymykají zaběhlým normám. Inovují a jsou vždy o krok napřed. Snaží se tak podpořit technologickou revoluci v České republice. Zároveň ale mají blízko k zákazníkům, kterým umožňují sdílet důležité životní momenty s blízkými lidmi. Proto se intenzivně zaměřují na zákaznickou péči a servis.

Vodafone
Chcete se dozvědět více o Vodafone?Firemní kultura, týmy, nabídky práce... Pojďme se do ní ponořit!
Navštivte profil

Popis pozice

Charakteristika pozice

Na pozici Customer Care Coordinator hledáme šikovného studenta či studentku VŠ, který bude součástí našeho Care oddělení. Hledáme člověka, který nám pomůže s každodenní agendou a zároveň si při tom vyzkouší řízení projektů, administrativní podporu a práci s balíčkem Office 365.

Úvazek je cca na 20 hodin týdně.

Co tě u nás čeká?

  • Podpora organizace a řízení projektů
  • Hlídání a eskalace stanovených projektových milníků
  • Základní zpracování dat do excelové podoby
  • Grafické znázornění informací do power pointu

Jaké znalosti a dovednosti očekáváme?

  • Vzdělání: Vysokoškolské (student)
  • Jazykové znalosti: Čeština a komunikativní angličtina
  • MS Office: Pokročilý
  • Analytické myšlení
  • Rychlost a jednoduchost
  • Smysl pro inovaci
  • Spolehlivost a pečlivost

A toto vám nabízíme:

  • Stabilní prostředí společnosti, která je zároveň challenger na trhu telekomunikací a dat
  • Přátelské a neformální podmínky pro práci - nepotrpíme si na dress code a všichni si tykáme
  • Férové odměňování
  • Pracovní notebook
  • Naše lidi, se kterými se příjemně spolupracuje
  • Po zaučení možnost pracovat z homeoffice
  • V případě oboustranné spokojenosti budoucí přesun na HPP pozici
  • V případě, že doporučíš kamaráda, můžeš získat odměnu ve výši xxxx benefitních bodů.

Benefits

  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Možnost občasné práce z domova
  • Firemní akce
Vodafone

Vodafone

Máte zájem o tuto nabídku?

  • Sdílet na LinkedInu
  • Sdílet na Facebooku
  • Sdílet na Twitteru