Vodafone

Vodafone

Specialista online interní komunikace - stáž

  • Částečný úvazek
  • Praha

Společnost

Vodafone

Vodafone

  • Elektronika / Telco

  • Praha

Nejsou jen mobilní operátor, ale globální digitální technologická společnost se zastoupením po celém světě - přes Indii, Afriku nebo Evropu. Kromě telefonických služeb poskytují také datové služby nebo pokrytí 4G sítí, díky čemuž dokážou efektivně propojovat lidi jak na úrovni jednotlivců, tak na úrovni velkých firem, které potřebují řešit své nastavení a propojení sítí, zajistit nejmodernější technologie komunikace a podobně. Díky tomu, že má jejich síť 99 % pokrytí, tedy nejlepší pokrytí signálem v České republice, dokážou vytvořit funkční řešení pro téměř každého klienta.

Vodafone
Vodafone
Vodafone
Vodafone
Vodafone

Popis pozice

Charakteristika pozice

Hledáme komunikačního guru. Pokud je ti český jazyk a stylistika blízká, neváhej se k nám přidat. Do Frontline informačního týmu hledáme někoho, kdo nám pomůže vymýšlet interní komunikaci pro naše týmy. Nabízíme atraktivní a velmi pestrou práci na 20 hodin týdně, kde se naučíš, co obnáší být členem interní komunikace.

Co u nás budete dělat?

  • Budeš vytvářet a plánovat komunikaci na agenty prodeje a péče
  • Zdokonalíš se v editorské činnosti
  • Čekáme, že vylepšíš stávající komunikaci
  • Budeš nasávat nejnovější trendy
  • Reporting a prezentace

Co u nás získáš

  • Práce s textem tě baví (publikační a editorská činnost, správa intranetových portálů
  • Výborné vyjadřovací schopnosti
  • Znalost práce s PC pro tvorbu statistik, reportů a prezentací
  • Organizační schopnosti
  • Angličtiny se nebojíš

Vítané zkušenosti

  • Člověka se zájmem o technologie, online prostředí, sociální sítě
  • Pečlivého a spolehlivého
  • Samostatného se schopností pracovat na více menších projektech současně
  • Pozitivně smýšlejícího
  • Přidat k oblíbeným
  • Sdílet na Facebooku
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na LinkedInu