Vodafone

Vodafone

Phone2Phone Account Manager

  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Praha

Společnost

Vodafone

Vodafone

  • Elektronika / Telco

  • Praha

Nejsou jen mobilní operátor, ale globální digitální technologická společnost se zastoupením po celém světě - přes Indii, Afriku nebo Evropu. Kromě telefonických služeb poskytují také datové služby nebo pokrytí 4G sítí, díky čemuž dokážou efektivně propojovat lidi jak na úrovni jednotlivců, tak na úrovni velkých firem, které potřebují řešit své nastavení a propojení sítí, zajistit nejmodernější technologie komunikace a podobně. Díky tomu, že má jejich síť 99 % pokrytí, tedy nejlepší pokrytí signálem v České republice, dokážou vytvořit funkční řešení pro téměř každého klienta.

Vodafone
Vodafone
Vodafone
Vodafone
Vodafone

Popis pozice

Shrnutí role:

Cílem je proaktivní kontakt svěřeného portfolia zákazníků, budování vztahu se zákazníkem a prodej nových služeb v oblasti telekomunikací, IT a ICT.

Klíčové zodpovědnosti:

  • Pravidelný telefonický kontakt svěřeného portfolia firemních zákazníků
  • Prodej nových služeb z oblasti telekomunikaci, IT a ICT
  • Uzavírání smluv se zákazníkem po telefonu
  • Zodpovědnost za udržování a rozšiřování výnosů u svěřeného portfolia
  • Primární odpovědnost za svěřené zákazníky
  • Zjišťování potřeb zákazníků a jejich aktivní naplňování
  • Aktivní spolupráce s interními odděleními společnosti (oddělení ICT, presales,, backoffice, marketing apod.)
  • Administrativa spojená se svěřeným portfoliem
  • Zodpovědnost za portfolio management a account planning
  • Zodpovědnost za rozvíjení vztahů se zákazníkem a navyšování spokojenosti zákazníka
  • Vysoká míra samostatnosti při řízení svěřeného portfolia

Co u nás získáš

Vítané zkušenosti

  • Telco a ICT znalost
  • Vedení obchodního jednání po telefonu, prodej služeb po telefonu
  • Budování dlouhodobých vztahu se zákazníkem
  • Samostatnost, proaktivita, sebeřízení, portolio management
  • Aktivní práce s MS Office – praxe nutná
  • Excelentní prodejní dovednosti a obchodní drive
  • Znalost konzultativního prodeje a schopnost ho uplatnit v praxi
  • Přidat k oblíbeným
  • Sdílet na Facebooku
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na LinkedInu