Tato pozice již není k dispozici.

MANAŽER OBCHODNÍHO TÝMU

Plný úvazek
Jablonec nad Nisou
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

UNIQA interka

Pozice

Popis pozice

Máte svůj obchodní tým, pro který hledáte příjemné a profesionální prostředí? Máte případně zájem v takovém prostředí nový tým vytvořit a stát se jeho leaderem? Chcete být součástí stabilní finanční skupiny a plnit sny sobě, svým kolegům v týmu i jejich klientům? Jste komunikativní, máte tah na branku a chcete za sebou vidět výsledky své dobře odvedené práce?

V UNIQA Vám garantujeme vysoce nadstandardní pomoc a podporu od samého počátku Vaší manažerské kariéry. Nebojíme se napsat, že máme TOP adaptační program pro nové kolegy. Právě díky skvělému adaptačnímu programu budete mít Vy i celý Váš tým jednodušší rozjezd, bezplatné vzdělávání a za dodržení stanovených podmínek i nadstandardní finanční podporu na celé první dva roky.

POKUD ANO, TAK JSTE TADY NA SPRÁVNÉM MÍSTĚ!

Co bude náplní Vaší práce?

  • Vzdělávání se
  • Spolupráce s oblastním ředitelem, trenéry a dalšími kolegy (adaptace nováčků, tréninky, porady apod.)
  • Řízení, podpora a rozvoj vlastního obchodního týmu (adaptace nováčků, tréninky, porady, stínování apod.)
  • Nábor a správná adaptace nových členů obchodního týmu
  • Konzultace obchodních případů s členy obchodního týmu
  • Schůzky s vlastními klienty (osobní nebo on-line)
  • Zprostředkování finančních produktů a servisní péče o vlastní klienty

Co od Vás očekáváme?

  • Výbornou komunikaci
  • Zkušenost s budováním a řízením obchodního týmu
  • Dosahování výborných obchodních výsledků
  • Účast na centrálně řízených kampaních
  • Samostatnost, zodpovědnost a proaktivní přístup k práci
  • Dokončené středoškolské vzdělání s maturitou a čistý trestní rejstřík
  • Pozitivní a blízký vztah k obchodnímu prostředí a oblasti financí
  • Úspěšně složenou odbornou zkoušku pro zprostředkování pojištění, penzijních produktů, investic a úvěrů, v případě potřeby některou ze zkoušek dodatečně získat můžete počítat s výraznou podporou ze strany UNIQA (příprava na zkoušku vč. úhrady nákladů)

Co Vám nabízíme?

Všichni naši finanční poradci, manažeři obchodních skupin a ředitelé generálních agentur pracují pro UNIQA jako fyzické osoby podnikající nebo právnické osoby. Přinášíme tím každému velkou míru samostatnosti, která je ovšem vždy doplněna výraznou podporou ze strany UNIQA.

Dále:

  • Skvělý adaptační program pro jednodušší rozjezd Vás i Vašeho týmu
  • Bezplatné vzdělávání; seznámíme Vás se společností, našimi produkty, naučíme Vás komunikovat s klientem, vést prodejní rozhovor, osvojíte si prodejní dovednosti aj.
  • Nadstandardní finanční podporu pro každého člena obchodního týmu na celé první dva roky (první rok až 25 tis. Kč/měs., druhý rok až 20 tis. Kč/měs.)
  • Nadstandardní provize, produkční bonusy, superprovize a bonusy za nárůst kmene
  • Účast na motivačních akcích a soutěžích
  • Možnost sjednávat produkty napříč finančním trhem (pojištění; investice; penzijní produkty; stavební spoření; hypoteční, spotřebitelské a podnikatelské úvěry)
  • Možnost kariérního růstu; díky novému kariérnímu modelu UNIQA se i Vy můžete stát ředitelem generální agentury s krásnou vlastní pobočkou
  • Podporu při budování a propagaci Vašeho jména
  • Sdílení kontaktů na stávající i nové klienty vč. účasti na klientských kampaních

UNIQA je místo, kde nikdy nikdo nezůstává sám. Jsme tým ochotných kolegů připravených Vám vždy podat pomocnou ruku. Těšíme se na Vás!

Zaujala Vás naše nabídka? Neváhejte a zašlete nám svůj životopis.

Benefits

  • Provize z prodeje
  • Mobilní telefon
  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Notebook
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Možnost občasné práce z domova
  • Firemní akce