Unipetrol

Unipetrol

Specialista provozní standardů a tréninku CZ a SK (DPČ)

  • Částečný úvazek
  • Praha

Společnost

Unipetrol

Unipetrol

  • Energie
  • Více než 2000 zaměstnanců

  • Praha

Tato pozice byla obsazena!

Rafinérská a petrochemická skupina Unipetrol je významnou součástí českého průmyslu. V České republice je jediným zpracovatelem ropy, jedním z nejdůležitějších výrobců plastů a vlastníkem největší sítě čerpacích stanic. V oboru rafinérské a petrochemické výroby je významným hráčem i ve střední a východní Evropě. Od roku 2005 je součástí rafinérské a petrochemické skupiny PKN Orlen.

Popis pozice

CO U NÁS BUDETE DĚLAT?

  • Podílet se na vytváření vzdělávacích materiálů, vzdělávacího obsahu a programu školení pro partnery a zaměstnance Benzina CZ a SK
  • Podílet se na kontrole externích školitelů. Pomáhat s přípravou harmonogramů školení a kontrolu jejich plnění
  • Vyhodnocovat efektivitu a kvalitu školení jednotlivých externích školitelů, připravovat pravidelné měsíční, čtvrtletní a roční zprávy pro vedení společnosti
  • Podílet se na chodu a vývoji internetové školící platformy, předkládat návrhy na zvýšení efektivity a zlepšení funkčností
  • Na základě požadavků upravovat provozní předpisy, provozní dokumenty a manuály související s provozem čerpacích stanic
  • Realizovat kontroly čerpacích stanic pro posouzení úrovně výcviku partnerů čerpacích stanic a jejich zaměstnanců. Zjišťovat kvalitu práce partnerů Benzina a jejich zaměstnanců

Co u nás získáš

  • Práci na zkrácený úvazek 18,75 hod./ týdně
  • Zajímavou pracovní příležitost v mezinárodní skupině
  • Příležitost účastnit se zajímavých projektů
  • Možnost osobního i profesního růstu
  • Odpovídající mzdové ohodnocení

Vítané zkušenosti

  • VŠ nebo SŠ vzdělání
  • AJ aktivní znalost slovem i písmem (min. úroveň B2)
  • Výborná znalost MS Office (Excel, Word, PowerPoint)
  • Výborné komunikační a prezentační dovednosti
  • Schopnost samostatné práce s orientací na výsledek
  • Ochotu cestovat, řidičské oprávnění skupiny B
Unipetrol

Unipetrol

  • Praha
  • Přidat k oblíbeným
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku
  • Sdílet na LinkedInu

Vybrali jsme následující články, které by vás mohly zajímat

Inspirujte se tímto výběrem článků

Jak taktně odmítnout pracovní nabídku?

Přijmout práci umí každý. Jak se ale zachovat v případě, kdy potřebujete firmu odmítnout? Je totiž možné, že obdržíte několik nabídek naráz.

Neverbální komunikace na pohovoru

Profesní dráha, seznam dovedností, softskills... po hodinách práce máte pocit, že je vaše CV správně vymazlené...