Tato pozice již není k dispozici.

Specialista provozní standardů a tréninku CZ a SK (DPČ)

Částečný úvazek
Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

ORLEN Unipetrol

Pozice

Popis pozice

CO U NÁS BUDETE DĚLAT?

  • Podílet se na vytváření vzdělávacích materiálů, vzdělávacího obsahu a programu školení pro partnery a zaměstnance Benzina CZ a SK
  • Podílet se na kontrole externích školitelů. Pomáhat s přípravou harmonogramů školení a kontrolu jejich plnění
  • Vyhodnocovat efektivitu a kvalitu školení jednotlivých externích školitelů, připravovat pravidelné měsíční, čtvrtletní a roční zprávy pro vedení společnosti
  • Podílet se na chodu a vývoji internetové školící platformy, předkládat návrhy na zvýšení efektivity a zlepšení funkčností
  • Na základě požadavků upravovat provozní předpisy, provozní dokumenty a manuály související s provozem čerpacích stanic
  • Realizovat kontroly čerpacích stanic pro posouzení úrovně výcviku partnerů čerpacích stanic a jejich zaměstnanců. Zjišťovat kvalitu práce partnerů Benzina a jejich zaměstnanců

Co u nás získáš

  • Práci na zkrácený úvazek 18,75 hod./ týdně
  • Zajímavou pracovní příležitost v mezinárodní skupině
  • Příležitost účastnit se zajímavých projektů
  • Možnost osobního i profesního růstu
  • Odpovídající mzdové ohodnocení

Požadavky na pozici

  • VŠ nebo SŠ vzdělání
  • AJ aktivní znalost slovem i písmem (min. úroveň B2)
  • Výborná znalost MS Office (Excel, Word, PowerPoint)
  • Výborné komunikační a prezentační dovednosti
  • Schopnost samostatné práce s orientací na výsledek
  • Ochotu cestovat, řidičské oprávnění skupiny B