Tato pozice již není k dispozici.

Specialista komunikace

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

ORLEN Unipetrol

Pozice

Popis pozice

CO U NÁS BUDETE DĚLAT?

  • Zodpovídat za přípravu, realizaci a vyhodnocení komunikačních aktivit v přidělené oblasti externí komunikace společnosti
  • Psát texty a tiskové zprávy
  • Řídit projekty a aktivně vyhledávat komunikační témata
  • Komunikovat se zástupci médií a dodavatelských agentur
  • Spolupracovat při administraci internetových stránek a dělat administrativu spojenou s plněním rozpočtu
  • Zodpovídat za reporting a rozpočty svěřených aktivit

CO BYSTE MĚL/A ZNÁT A MÍT?

  • VŠ vzdělání
  • Minimálně dva roky praxe v oblasti firemní komunikace
  • Výborné organizační, komunikační a prezentační dovednosti
  • Výbornou znalost českého jazyka slovem i písmem – zkušenost s psaním textů podmínkou
  • Velmi dobrou znalost anglického jazyka slovem i písmem
  • Znalost práce na PC
  • Samostatnost v řízení projektů i schopnost týmové spolupráce
  • Kreativitu, iniciativnost a současně pečlivost, spolehlivost a uvažování v souvislostech
  • Časovou flexibilitu a ochotu učit se novým věcem
  • Řidičské oprávnění skupiny B

CO VÁM ZA TO NABÍDNEME?

  • Zajímavou pracovní příležitost v mezinárodní společnosti
  • Účast na různorodých a vysoce zajímavých komunikačních projektech
  • Možnost osobního i profesního růstu v motivovaném a dynamickém kolektivu
  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Široký balíček zaměstnaneckých benefitů
  • Moderní pracoviště u metra
    MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Praha 4
    DATUM NÁSTUPU: dohodou

Benefits

  • Bonusy/prémie
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas