Tato pozice již není k dispozici.

Plánovač údržby

Plný úvazek
Kralupy nad Vltavou
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

ORLEN Unipetrol

Pozice

Popis pozice

CO U NÁS BUDETE DĚLAT?

  • Řídit integrovaný harmonogram aktivit provozu, údržby a investic
  • Plánovat práce údržby a koordinovat práce investic
  • Provádět první úroveň interních auditů HSEQ na výrobní oblasti, monitorovat a kontrolovat proces pracovních povolení
  • Vytvářet časové plány pro nerutinní provozní operace jako např. sjíždění a najíždění jednotek
  • Zodpovídat za dostupnost náhradních dílů potřebných pro práce již zahrnuté v harmonogramu
  • Zodpovídat za optimální využívání lidských zdrojů a mechanismů při aktivitách provozu, údržby a investic (včetně velkých investičních projektů)
  • Připomínkovat technologické změny, BOD a BDEP investičních projektů z pohledu plánovaní prací a schedulingu
  • Předávat plány prací směnových pracovníkům

CO BYSTE MĚL/A ZNÁT A MÍT?

  • VŠ/SŠ vzdělání technického směru
  • Praxe v oblasti údržby podmínkou
  • Aktivní znalost anglického jazyka
  • Řidičské oprávnění sk. B
  • Dobrá znalost práce na PC (SAP, MS Office)
  • Dobré organizační, administrativní schopnosti a systematičnost
  • Zkušenost s vedením lidí je vítána

CO VÁM ZA TO NABÍDNEME?

  • Zajímavou pracovní příležitost v mezinárodní skupině
  • Příležitost účastnit se zajímavých projektů
  • Možnost osobního i profesního růstu
  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Široký balíček zaměstnaneckých benefitů
    MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Kralupy nad Vltavou
    DATUM NÁSTUPU: dohodou

Benefits

  • Bonusy/prémie/13. plat
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Závodní stravování
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadavky na pozici

Viz výše