Tato pozice již není k dispozici.

Obchodní Zástupce pro oblast Severní Čechy

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

ORLEN Unipetrol

Pozice

Popis pozice

CO U NÁS BUDETE DĚLAT?

  • Akvizici nových zákazníků ve svěřeném regionu s produktem tankovacích karet BENZINA
  • Aktivně vyhledávat nové obchodní příležitosti pro karetní řešení a produkty BENZINA
  • Pečovat o stávající zákazníky
  • Účastnit se interních projektů
  • Navštěvovat čerpací stanice BENZINA a vyhledávat potenciální zákazníky ve spolupráci s Partnery (provozovateli čerpacích stanic)
  • Účastnit se promo akcí pro zákazníky BENZINA

CO BYSTE MĚL/A ZNÁT A MÍT?

  • Obchodní, vyjednávací a komunikační schopnosti
  • Prokazatelné zkušenosti z aktivního prodeje
  • Znalost produktu tankovacích karet výhodou, avšak není podmínkou
  • Práce s MS Excel na pokročilé úrovni
  • Znalost anglického jazyka výhodou – ne podmínkou
  • Samostatnost, ale i schopnost pracovat v týmu
  • Osobnost s orientací na výsledek
  • Kreativní myšlení

CO VÁM ZA TO NABÍDNEME?

  • Zajímavou pracovní příležitost v mezinárodní skupině
  • Velmi pestrou pracovní náplň spojenou s prémiovou značkou BENZINA
  • Příležitost účastnit se zajímavých projektů
  • Možnost osobního i profesního růstu
  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Notebook, služební vozidlo i pro soukromé účely, slevu na paliva BENZINA
  • Široký balíček zaměstnaneckých benefitů
    Region: Severní Čechy
    DATUM NÁSTUPU: dohodou

Benefits

  • Bonusy/prémie
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".