Tato pozice již není k dispozici.

Inženýr údržby - Absolvent

Plný úvazek
Kralupy nad Vltavou
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

ORLEN Unipetrol

Pozice

Popis pozice

CO U NÁS BUDETE DĚLAT?

  • Spolupracovat na dodržování požadavků zajišťující kvalitu, bezpečnost, ochranu zdraví při práci, požární ochranu, ochranu životního prostředí a snižování energetické náročnosti
  • Aktivně se podílet na vyšetřování nebo vyhodnocování příčin mimořádných událostí a závažných poruch
  • Komunikovat a spolupracovat s ostatními útvary za účelem kooperace pro proces realizace údržby a zarážkových prací
  • Monitorovat, optimalizovat a implementovat preventivní a prediktivní programy zařízení. Zajišťovat revize a implementovat strategie údržby
  • Spolupracovat s techniky při složitých opravách a při zavádění nových technických procedur
  • Zodpovídat za vedení technické dokumentace a ostatních svěřených dokumentů
  • Spolupracovat při vytváření dodavatelských smluv
  • Vytvářet nové investiční projekty a technologické změny
  • Aplikovat nové technologie do standardů, nové investiční projekty a technologické změny
  • Aktivní účast na investičních projektech

CO BYSTE MĚL/A ZNÁT A MÍT?

  • VŠ vzdělání technického směru (max. 2 roky po ukončení VŠ)
  • Aktivní znalost anglického jazyka
  • Řidičské oprávnění sk. B
  • Znalost práce v MS Office, znalost SAP a MS Projectu, popř. jiného plánovacího software, výhodou
  • Dobré organizační, administrativní schopnosti a systematičnost

CO VÁM ZA TO NABÍDNEME?

  • Zajímavou pracovní příležitost v mezinárodní skupině
  • Příležitost účastnit se zajímavých projektů
  • Možnost osobního i profesního růstu
  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Široký balíček zaměstnaneckých benefitů
    MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Kralupy nad Vltavou nebo Litvínov
    DATUM NÁSTUPU: dohodou

Benefits

  • Bonusy/prémie/13. plat
  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Závodní stravování
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadavky na pozici

Viz výše