Tato pozice již není k dispozici.

Inženýr pro spolehlivost

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

ORLEN Unipetrol

Pozice

Popis pozice

CO U NÁS BUDETE DĚLAT?

  • Řídit systémy spolehlivosti ve společnosti
  • Sjednocovat a používat standardy a metodiky v oblasti spolehlivosti napříč provozními oblastmi a rafinériemi
  • Zajišťovat komunikaci a předávat znalosti a zkušenosti mezi všemi zaměstnanci v rámci oblasti spolehlivosti napříč organizací
  • Zajišťovat kontinuální koordinace zaměřené na řízení spolehlivosti
  • Zaměřovat své činnosti ke kontinuálnímu zlepšování spolehlivosti zařízení a využití jednotek
  • Koordinovat činnosti zaměřených na zlepšení kvality projektů a práce údržby a zajištění kontinuálního zlepšování v této oblasti

Co u nás získáš

  • Zajímavou pracovní příležitost v mezinárodní skupině
  • Příležitost účastnit se zajímavých projektů
  • Možnost osobního i profesního růstu
  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Široký balíček zaměstnaneckých benefitů

Požadavky na pozici

  • SŠ vzdělání technického směru s předchozí praxí, v příp. VŠ vzdělání chemického nebo technické směru
  • Zkušenost s řízením a organizováním pracovní skupiny výhodou
  • Zkušenost s řízením projektů výhodou
  • Znalost nástrojů řízení spolehlivosti (Řízení rizik, Analýza kořenových příčin, Klíčové ukazatele, Prevence) - výhodou
  • Obecná znalost národních a mezinárodních norem a standardů v oblastech strojní, elektro, měření a regulace
  • Dobré komunikativní, organizační schopnosti
  • Dobrá znalost práce na PC (MS Office)
  • Aktivní znalost anglického jazyka – podmínkou
  • Řidičské oprávnění sk. B

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".