Tato pozice již není k dispozici.

HR specialista (pro oblast náboru a HR marketingu)

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

ORLEN Unipetrol

Pozice

Popis pozice

CO U NÁS BUDETE DĚLAT?

  • Zodpovídat za oblast náboru pro skupinu ORLEN Unipetrol
  • Podílet se na obsazovaní pracovních pozic (preselekce, komunikace s uchazeči, organizace termínů, spoluúčast na výběrových pohovorech atd.)
  • Odborně podporovat HR business partnery a vedoucí pracovníky při výběru zaměstnanců
  • Vést HR marketingové aktivity skupiny ORLEN Unipetrol (např. příprava kampaní, grafik, komunikací, spolupráce na tvorbě HR videí medailonků, billboardů atd.)
  • Aktivně komunikovat aktivity skupiny ORLEN Unipetrol skrze sociální sítě
  • Zodpovídat za chod a administrativu Sportovního klubu ORLEN Unipetrol
  • Účastnit se studijních/pracovních veletrhů
  • Spolupracovat na ostatních HR projektech

CO BYSTE MĚL/A ZNÁT A MÍT?

  • Ukončené SŠ/VŠ vzdělání
  • Zkušenosti s vedením pohovorů
  • Zkušenosti s ostatními oblastmi HR výhodou
  • Aktivní znalost angličtiny slovem i písmem na pokročilé úrovni
  • Znalost zákoníku práce a souvisejících pracovně-právních předpisů
  • Výborné organizační a komunikační schopnosti
  • Flexibilitu, adaptabilitu, schopnost přizpůsobit se situaci a aktuálním podmínkám
  • Pozitivní a proaktivní přístup, orientaci na výsledky
  • ŘP sk. B

CO VÁM ZA TO NABÍDNEME?

  • Perspektivní zaměstnání v mezinárodním prostředí
  • Jedinečnou příležitost k osobnímu růstu a rozvoji
  • Možnost spolupracovat na zajímavých projektech
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Propracovaný systém zaměstnaneckých benefitů
    MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Praha
    DATUM NÁSTUPU: nejlépe k 1. 4. 2022, popř. dohodou

Benefits

  • Bonusy/prémie/13. plat
  • Mobilní telefon
  • Nadstandardní lékařská péče
  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Notebook
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Kafetérie
  • Občerstvení na pracovišti
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Možnost občasné práce z domova

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".