Tato pozice již není k dispozici.

Asistentka managementu

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

ORLEN Unipetrol

Pozice

Popis pozice

CO U NÁS BUDETE DĚLAT?

• Kompletně zajišťovat denní chod kanceláře vedení společnosti
• Organizovat diáře vedení společnosti (evidence a plánování obchodních schůzek, návštěv a akcí)
• Komunikovat s obchodními partnery a kancelářemi mateřské společnosti v zahraničí
• Zajišťovat služební cesty (letenky, ubytování, rezervace, víza, apod.)
• Zajišťovat správu a evidenci firemních dokumentů a pošty
• Spravovat knihy jízd, evidenci docházky
• Poskytovat příslušnou administrativní podporu
• Spolupracovat s odděleními napříč firmou

CO BYSTE MĚL/A ZNÁT A MÍT?

  • Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání
  • Aktivní znalost anglického jazyka na minimálně střední úrovni
  • Zkušenosti na obdobné pozici výhodou
  • Dobrá uživatelská znalost MS Office (Word, Excel, Outlook, Power Point)
  • Schopnost pracovat v týmu i samostatně
  • Pečlivost, spolehlivost, profesionální vystupování, diskrétnost
  • Výborné komunikační a organizační schopnosti, proaktivita, schopnost rozlišit priority
  • Uživatelská znalost SAPu je výhodou

CO VÁM ZA TO NABÍDNEME?

• Zajímavou pracovní příležitost v mezinárodní a stabilní skupině
• Možnost účastnit se různých projektů
• Možnost osobního i kariérního růstu
• Odpovídající mzdové ohodnocení
• Široký balíček zaměstnaneckých benefitů (Multisport karta, příspěvky na penzijní připojištění, dny volna navíc, zkrácená pracovní doba, atd.)
• Možnost vzdělávání (jazykové kurzy, odborné kurzy, atd.)
MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Praha
DATUM NÁSTUPU: Dohodou

Benefits

  • Bonusy/prémie
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas