Tato pozice již není k dispozici.

Asistent pro úsek Shop & Gastro (DPČ)

Smlouva na dobu určitou
Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

ORLEN Unipetrol

Pozice

Popis pozice

Požadujeme:

• Vzdělání na úrovní SŠ/VŠ, vhodné pro studenty posledních ročníků VŠ
• Velmi silné administrativní a organizační schopnosti
• Schopnost pracovat samostatně, důsledně a dodržovat termíny
• Dobré komunikační schopnosti
• Anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni
• Uživatelská znalost práce v MS Office (Word, Excel)

Náplň práce:

• Administrace smluv s dodavateli a vedení jejich evidence, dále příprava podkladů k uzavření smluv
• Administrativní podpora pro potřebu všech členů oddělení Shop & Gastro
• Komunikace s čerpacími stanicemi
• Příprava podkladů pro promoční akce a ostatní aktivity spojené s prodejem zboží
• Práce s interním systémem pro evidenci zboží

Nabízíme:

• Zajímavou pracovní příležitost v mezinárodní skupině
• Příležitost účastnit se zajímavých projektů
• Možnost osobního i profesního růstu
• Odpovídající mzdové ohodnocení
Místo výkonu práce: Praha
Datum nástupu: dohodou
18,75h týdně – DPČ, flexibilní pracovní doba

Požadavky na pozici

Viz výše