Tato pozice již není k dispozici.

Area Manager pro Ústí nad Orlicí

Plný úvazek
Jeseník
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

ORLEN Unipetrol

Pozice

Popis pozice

CO U NÁS BUDETE DĚLAT?

• Budete zodpovídat za řízení provozu ČS a za provozní efektivitu a výkonnost jednotlivých ČS
• Budete zodpovědný za dodržování standardů a provozní dokonalost všech čerpacích stanic Benzina ve svěřeném regionu
• Vyhodnocovat obchodní výsledky a smluvní podmínky a navrhovat opatření pro zlepšení
• Budete se podílet na rozvoji v oblasti provozu ČS a provádět kontrolu kvality služeb ČS
• Zajišťovat a kontrolovat dodržování zákonem stanovených předpisů
• Reprezentovat Benzinu ve svěřeném regionu při jednání s úřady
• Pracovat v terénu a aktivně komunikovat s provozovateli ČS

CO BYSTE MĚL/A ZNÁT A MÍT?

• SŠ/VŠ vzdělání
• Zkušenost s prací na podobné pozici a znalost prostředí retailu
• Zkušenost s vedením lidí
• Znalost AJ výhodou
• Znalost práce na PC a znalost MS Office (Excel, Word, PowerPoint)
• Výborné komunikační a prezentační schopnosti
• Schopnost samostatné práce s orientací na výsledek
• Ochotu cestovat, řidičské oprávnění skupiny B

CO VÁM ZA TO NABÍDNEME?

• Zajímavou pracovní příležitost ve stabilní mezinárodní skupině
• Příležitost účastnit se zajímavých projektů
• Možnost osobního i profesního růstu
• Odpovídající mzdové ohodnocení
• Široký balíček zaměstnaneckých benefitů
MÍSTO VÝKONU PRÁCE: oblast Jesenicko a Šumpersko
DATUM NÁSTUPU: ihned / domluvou

Benefits

  • Bonusy/prémie/13. plat
  • Mobilní telefon
  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Notebook
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Možnost občasné práce z domova
  • Firemní akce