Tato pozice již není k dispozici.

Administrativní podpora CSR aktivit (DPČ)

Částečný úvazek
Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

ORLEN Unipetrol

Pozice

Popis pozice

CO U NÁS BUDETE DĚLAT?

  • Spravovat a koordinovat projekty v oblasti sociální odpovědnosti podniků
  • Administrovat dobrovolnické projekty
  • Spravovat interní dobrovolnické platformy
  • Administrativní činnost a spolupracovat s kolegy z Nadace Unipetrol

CO BYSTE MĚL/A ZNÁT A MÍT?

  • VŠ vzdělání, vhodné i pro studenty VŠ
  • Zájmy v oblasti udržitelného rozvoje a sociální odpovědnosti podniků
  • Zkušenost z oblasti CSR velkou výhodou
  • Uživatelskou znalost práce v MS Office (Word, Excel)
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni (min. B2)
  • Schopnost pracovat samostatně
  • Dobré komunikační schopnosti

CO VÁM ZA TO NABÍDNEME?

  • Zajímavou pracovní příležitost v mezinárodní skupině
  • Příležitost účastnit se zajímavých projektů týkajících se CSR
  • Možnost osobního i profesního růstu
  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Práce 2 dny v týdnu – flexibilní rozložení
    MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Main Point Pankrác – Praha 4
    DATUM NÁSTUPU: dohodou

Benefits

  • Sleva na firemní výrobky/služby

Požadavky na pozici

Viz výše