Union poisťovňa a Union zdravotná poisťovňa

Od štadiónu až po vinohrad

Je skvelé, keď vaše hobby podporuje aj samotný zamestnávateľ. V Unione je niekoľko rôznych športových tímov a Miroslav je v tom futbalovom. Čoskoro bude Union reprezentovať dokonca v Holandsku, kde sídli materská firma Achmea. Okrem futbalu sa venuje behu, jóge a meditácii. No a veľký relax preňho predstavuje aj práca vo vinohrade. Každý rok si vyrába pár litrov vlastného vína, ktoré potom rozdáva známym a rodine.

Progresívne call centrum

Oproti iným call centrám sa to v Unione v mnohom líši. Pri komunikácii s klientami neexistujú žiadne pevné šablóny, ktorých by bolo nutné sa držať. Žiadne automatické odpovede. Je len na ľuďoch, ako budú komunikovať. Veľké plus je aj to, že pri telefonátoch aktívne zisťujú čo sa dá zlepšiť. Podobne ako Miroslav zbierajú od klientov spätnú väzbu, komunikujú s ostatnými oddeleniami a hľadajú efektívne riešenie. Ich práca je potom omnoho jednoduchšia.

Sledujte ich!

Zoznám sa s Mirom

V rámci call centra Moroslav komunikuje s poistencami, poskytovateľmi zdravotnej starostlivosti, mzdovými účtovníkmi a ekonómami. Jeho práca je veľmi náročná na rozsah informácií, ktoré musí ovládať. Nikdy totiž nevie s akou otázkou sa na Petera ľudia obrátia. Zároveň má pod patronátom klientov zo zahraničia, ktorým vysvetľuje slovenské poistné špecifiká. Oddelenie sa stále mení, vyvíja a prináša nové výzvy. Do stereotypu sa preto nikdy nedostal. Zároveň ho napĺňa, keď niekomu dokáže pomôcť s ťažším problémom.

Call centrum Ti dáva široký rozhľad

V call centre získate veľkú šírku informácií a pochopíte, ako firma funguje. Berie sa to ako štart, odrazový mostík k ďalším oddeleniam. Firma tu má možnosť zistiť, v akej oblasti je človek najlepší, a potom ho posunúť do tímu, v ktorom sa môže najlepšie realizovať. To je ešte podporené školeniami, na ktoré Union zamestnancov posiela. Aj sám Miroslav už dostal možnosť postúpiť na ďalšie oddelenie, pred novou výzvou sa však rozhodol ešte doriešiť niektoré záležitosti v rámci call centra.

Vložiť tento profil na vašu webovú stránku