Union poisťovňa a Union zdravotná poisťovňa

Relax v ľadovej vode

Otužovanie je pre Katku hobby a mentálna očista v jednom. Obzvlášť v zime je to skutočná výzva. Nejde len o to, donútiť sa do ľadovej vody vkročiť, ale aj o to, aby sa z otužovania stal návyk. Chce to proste odhodlanie a pevnú vôľu. Odmenou je pevnejšie zdravie a hlavne ten úžasný pocit v ľadovej vode, keď nič neriešite a hlavu máte úplne čistú. No a ak žijete v Bratislave, do 10-20 minút od Unionu si môžete vyberať hneď zo štyroch jazier. 

Sledujte ich!

Zoznám sa s Katkou

V Unione je Katarína už 4,5 roka a veľmi intenzívne vníma všetky zmeny, ktoré sa za tú dobu udiali. Ako Scrum Master sa na zavádzaní viacerých zmien podieľala. V súčasnosti má na starosti dva tímy ľudí. Zabezpečuje, aby tieto tímy fungovali efektívne, napĺňali svoje ciele, a odstraňuje vonkajšie prekážky, ktoré im v tom môžu brániť. Dôležité je tiež vedieť tím podporiť a motivovať. Jej práca je teda kombináciou hard skills a soft skills. Nestačí mať projektové zručnosti a výborne zvládnuť Scrum metodiku, práca vyžaduje aj empatický prístup k ľuďom.

Na rýchlosti záleží

V súčasnosti veľmi záleží na tom, aby bol produkt dodaný na trh čo najrýchlejšie. Trendy sa neustále posúvajú a mať dobrý nápad už nestačí. Ak zaváhate, príde s ním niekto iný. Úlohou Kataríny je preto nastaviť vnútorné procesy tak, aby mohol byť nový nápad doručený na trh čo najskôr. Ako sama hovorí, inovácie sú dnes otázkou prežitia.

Vložiť tento profil na vašu webovú stránku