Tato pozice již není k dispozici.

Specialista/tka Compliance (zkrácený úvazek)

Částečný úvazek
Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia

Pozice

Popis pozice

Do týmu Compliance aktuálně hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici Specialista/tka Compliance. Pozice je zaměřena na vyhodnocování Compliance rizik, a to zejména prostřednictvím kontrol 2. úrovně.

Na starosti budete mít zejména oblast AFC, tedy Anti-Financial Crime, do jejíž působnosti spadá prevence „praní špinavých peněz“, prevence a opatření v boji s mezinárodním terorismem, pravidla kontroly mezinárodního obchodu a v neposlední řadě uplatňování platných právních a regulačních požadavků týkajících se sankcí. Setkat se můžete také s dalšími oblastmi naší působnosti, a to např. MiFID II, EMIR, Market Abuse, Conflict of Interests, Bank Secrecy, Antitrust nebo ICT Compliance ABC.

Pozice je flexibilní - nabízíme možnost zkráceného úvazku (20-32 hodin týdně).

Co Vás na pozici čeká?

  • Budete monitorovat, analyzovat a vyhodnocovat compliance rizika
  • Každé čtvrtletí provedete kontroly druhé úrovně v přidělené oblasti
  • Identifikujete a vyhodnotíte příčiny zjištěných nedostatků
  • Dotčeným útvarům budete komunikovat nápravná opatření a dohlédnete na jejich plnění
  • Čeká Vás komunikace se skupinovým týmem Compliance, s útvary napříč centrálou banky i s pobočkovou sítí

Co očekáváme od Vás?

  • Máte zkušenosti s oblastí compliance, auditu, nebo z příbuzného oboru (řízení rizik, procesní nebo projektové řízení, finance, apod.)
  • Ovládáte excelovské funkce pro datovou analýzu jako např. VLOOKUP nebo kontingenční tabulky
  • Umíte výstižně pojmenovat komplexní problém a jeho příčiny
  • Baví Vás komunikovat, vyjednávat a prezentovat výstupy své práce
  • Jste schopni si zorganizovat práci a dodržujete deadliny
  • Mluvíte a píšete plynně anglicky

Co nabízíme?

  • Možnost zkráceného úvazku (20-32 hodin týdně)
  • Budete se mít neustále co učit a my Vás v tom maximálně podpoříme
  • Na starosti budete mít pravidelné kvartální kontroly, nečeká Vás ale stereotyp – v rámci týmu totiž rotujeme
  • Růst můžete i za hranice Česka – podporujeme mezinárodní mobilitu v rámci skupiny UniCredit
  • Práci si budete moci rozdělit mezi kancelář a home office