Tato pozice již není k dispozici.

Specialista/ka ALM

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia

Pozice

Popis pozice

Znáte finanční trhy, baví vás vyjednávat a zároveň holdujete práci s daty a finanční matematice? Pokud jste odpověděli "ano", pak vás potřebujeme v našem týmu řízení aktiv a pasiv!

Pod vedením manažera Ľuda budete se svými 7 kolegy/němi:

  • Podílet se na vývoji, definici a samotné implementaci pravidel Funds Transfer Policy (FTP)
  • Řídit úrokové riziko a likviditu banky prostřednictvím transakcí na finančních trzích
  • Připravovat analýzy v oblasti finančního řízení pro nejvyšší vedení banky i Asset and Liability Committee

Jistě se Vám bude hodit:

  • Aktivní znalost angličtiny na denní bázi
  • Vysokoškolské vzdělání v oblasti ekonomie
  • Zkušenosti s programem Excel a základní znalosti finanční matematiky a statistických metod
  • Výhodou vám bude i znalost SQL

Proč byste měli pracovat právě u nás?

  • PODPORUJEME WORK-LIFE BALANCE - den volna v den narozenin, sick days + 4 dny regenerace, 5 týdnů placené dovolené, 20 000+ benefitů plus body, které můžete využít na sport, kulturu, vzdělávání a další aktivity dle vlastního výběru, a čím déle u nás zůstanete, tím více bodů získáte
  • NABÍZÍME ŠIROKÝ VÝBĚR ROZVOJOVÝCH AKTIVIT - zkušenosti můžete sbírat v různých odděleních banky nebo v zahraničí. Můžete se učit od odborníků a zkušených manažerů (rotace/mentoring). Nabízíme programy pro talentované zaměstnance a budoucí manažery.
  • JSME JEDEN TÝM- Organizujeme akce pro naše zaměstnance (akce mimo pracoviště a teambuildingy, sportovní hry, vánoční večírek).

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".