Tato pozice již není k dispozici.

Specialist(k)a Structured Finance Junior

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia

Pozice

Popis pozice

Baví vás analýza, máte vášeň pro finance a chcete se stát expertem v oblasti strukturovaného financování? Přidejte se do nejlepšího týmu Structured Finance v České republice! Naučíme vás vše o klubech a syndikacích, o financování akvizic a projektovém financování.

NÁPLŇ PRÁCE

  • Příprava komplexních finančních modelů
  • Analýza úvěrových podkladů (finanční výkazy, DD reporty, ...), participace na přípravě úvěrových návrhů a jednání s klienty
  • Práce na transakcích v rámci deal týmu se seniorními transaktory
  • Do budoucna příprava a dojednávání úvěrové dokumentace (ve spolupráci s externími a interními právníky

POŽADUJEME

  • VŠ nejlépe ekonomického nebo právnického směru
  • Min. základní znalost finanční analýzy a tvorby finančních modelů
  • Praxe v bankovnictví nebo auditorské/poradenské firmě výhodou
  • Preciznost, smysl pro detail a samostatnost
  • Komunikativnost, vyjednávací dovednosti
  • Analytické uvažování, časová flexibilita
  • Anglický jazyk – C1 (použití na denní bázi)
  • Proaktivita a schopnost učit se novým věcem

NA VAŠÍ SPOKOJENOSTI NÁM ZÁLEŽÍ

  • PODPORUJEME ROVNOVÁHU PRACOVNÍHO A OSOBNÍHO ŽIVOTA - Narozeninové volno, sick days + 4 dny na regeneraci, 5 týdnů dovolené, 20 000+ benefit plus bodů na sport, kulturu, vzdělání a jiné aktivity podle vašeho výběru a čím déle u nás budete, tím více bodů získáte
  • MOŽNOST GLOBÁLNÍ SPOLUPRÁCE: čekají vás zajímavé projekty i na mezinárodní úrovni
  • ROZVOJOVÉ AKTIVITY: Budete se učit od odborníků ve svých oblastech, absolvujete odborné i soft tréninky. Nabízíme programy pro talenty a budoucí manažery. Můžete využít rotace nebo mentoring napříč bankou..

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".