Tato pozice již není k dispozici.

Procesní a konfigurační specialista

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
zkušenosti: > 6 měsíců
Vzdělání: Maturita

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia

Pozice

Popis pozice

Unicredit věří v potenciál spotřebitelského financování, a proto neustále zmodernizuje svou úvěrovou propozici, produktovou nabídku a s ní spojené procesy. Na českém a slovenském trhu proto stavíme silnou, růstově zaměřenou úvěrovou strategii, výrazně podpořenou digitální transformací produktů, procesů a aplikací, založenou na datech a moderní technologii.

Co budu mít na starosti?

  • Mít na starost jeden z klíčových bankovních systémů, do jehož rozvoje se intenzivně investuje
  • Vytvářet nové procesy a zlepšovat ty stávající
  • Podílet se na důležitých obchodních projektech uvnitř banky

Na co se mohu těšit?

  • Na práci, která dává smysl. Budete součástí týmu, ve kterém se intenzivně investuje do rozvoje a který se přímo podílí na vzniku nové digitální platformy UniCredit.
  • Na spolupráci s lidmi, kteří vás budou motivovat a nikdy vás nenechají na holičkách.
  • Na zajímavé úkoly, díky nimž se budete rozvíjet a učit se nové věci.
  • Širokou nabídku zaměstnaneckých výhod (5 týdnů dovolené, Sick days, stravenky, UniFlex kafeterie …)
  • Na motivující program interních školení a firemních akcí.
  • Výhodné podmínky našich bankovních produktů

Požadavky na pozici

Co se ode mne očekává?

  • Základy programování (ideálně BPMN, SQL,Phyton)
  • MS Office na pokročilé úrovni
  • Znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni – každodenní komunikace
  • Schopnost samostatně pracovat na svěřeném úkolu a dotáhnout ho do konce
  • Ochota učit se nové věci
  • Schopnost vymyslet jednoduchá řešení složitých úkolů