Tato pozice již není k dispozici.

Digitální analytik/analytička do oddělení marketingu

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia

Pozice

Popis pozice

Dobrý den, hledám do svého týmu digitálního analytika nebo analytičku, který bude ownerem webové analytiky a bude se starat o to, abychom správně rozuměli tomu, co se u nás na webu a dalších digitálních kanálech děje a co bychom měli dělat, abychom postupně zvyšovali zákaznickou spokojenost a počty produktů prodaných online.

Máme v Bance velké ambice posunout digitální komunikaci na další úroveň – začít více automatizovat, více se řídit daty a zvyšovat digitální prodeje – což ale není možné bez někoho, kdo bude mít naše data denně na starosti. Nehledám právě vás?

CO U NÁS BUDETE MÍT NA STAROSTI?

  • Celkovou odpovědnost za analytiku našeho onlinu
  • Reporting, díky kterému budeme chápat, kde nás tlačí pata a jak se zlepšit v digitální komunikaci
  • Přípravu dashboardů a celkovou automatizaci reportingu
  • Podíl na rozvoji digitálu jako celku
  • Správnou práci se správnými daty

CO OD VÁS BUDEME CHTÍT?

  • Předchozí zkušenosti s analytikou online kanálů
  • Pokročilou znalost webové analytiky
  • Aktivní podíl na reportingu a optimalizaci digitálních kampaní
  • Schopnost vizualizovat naměřená data v přehledných dashboardech
  • Aktivní znalost angličtiny výhodou

CO VÁM NA OPLÁTKU NABÍDNEME MY?

  • Příležitost rozvíjet svoji expertízu v nejdynamičtěji se rozvíjející oblasti moderního bankovnictví – digitálu
  • Možnost uplatnění vlastních nápadů a inovací
  • Spolupráci na mezinárodních projektech a sdílení know-how v rámci UniCredit Group
  • Zázemí úspěšné mezinárodní banky
  • Příjemné pracovní prostředí v rozvíjejícím se týmu lidí
  • Velkou šanci k profesnímu rozvoji
  • Velmi dobré platové ohodnocení a benefity
  • Širokou nabídku zaměstnaneckých výhod (5 týdnů dovolené, Sick days, stravenky v hodnotě 145,- Kč, UniFlex kafeterie,…)
  • Výhodné podmínky našich bankovních produktů
  • Bohaté slevy u firemních partnerů

Pokud vás tato pozice zaujala, pošlete mi prosím krátký popis vaší motivace u nás pracovat a strukturovaný životopis prostřednictvím formuláře níže. Systém vám zašle na e-mail automatickou odpověď.

Těším se na vás!

Ivo Mareček

Šéf oddělení marketingové komunikace