Tato pozice již není k dispozici.

Brigádní příležitost v korporátním bankovnictví

Plný úvazek
Budweis
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia

Pozice

Popis pozice

Zajímá tě oblast bankovnictví a chceš se něco přiučit? Náš bankovní tým, který se stará o korporátní klientelu, právě hledá kolegyni nebo kolegu, která/ý podpoří hlavně administrativní činnosti týmu. Nezasekneš se ale jenom u kopírky!

Co budeš přesně dělat?

  • Vyřizovat klientské požadavky společně s bankovními poradci
  • Připravovat a kompletovat klientskou dokumentace
  • Dokumentaci budeš zasílat k dalšímu zprostředkování
  • Komunikovat s dalšími bankovními týmy i klienty
  • Ad hod úkoly pro pomoc týmu

Co bys měl/a splňovat?

  • Jsi spolehlivá/ý a pečlivá/ý
  • Zajímá tě oblast bankovnictví
  • Umíš pracovat s MS Office
  • Pokud máš praxi z bankovnictví nebo administrativy - dostaneš body na víc

Co ti nabízíme?

  • Dozvíš se, jak to funguje v mezinárodní bance
  • Budeš se moct učit od svých zkušených kolegů
  • Šikovné brigádníky si hýčkáme a rádi tě podpoříme v růstu
  • Brigádu na 20hod/týdně - pracovní dobu si domluvíš s manažerem

V UniCredit Bank budujeme budoucnost, která je skutečně digitální

  • Začínáme už s výběrovým řízením - prvním kolem pohovoru tě provede náborový chatbot
  • S chatbotem tě čeká skutečně férový rozhovor, všechny informace převádí na jedničky a nuly
  • Na pohovor potřebuješ asi 15 - 20 minut, do e-mailu ti po odeslání životopisu přijdou instrukce s odkazem, který můžeš otevřít z počítače, tabletu i telefonu
  • Se smart náborem jsme na českém trhu první, využij tedy příležitost jít s trendy – a zkus si výběrové řízení budoucnosti!