UKLÍZEČKA
TNS SERVIS

TNS SERVIS

UKLÍZEČKA

  • Plný úvazek
  • Slušovice
  • Bez dokladu o vzdělání
  • < 6 měsíců

Společnost

TNS SERVIS

TNS SERVIS

  • Automotive, Robotika
  • Od 50 do 250 zaměstnanců

Nabídka

UKLÍZEČKA

  • Slušovice

Tato pozice byla obsazena!

Poznáte je?

Specializují se na sériovou výrobu a montáž v té nejvyšší kvalitě. Klient zadá požadavek a oni navrhnou výrobní postup a pak pro něj produkt vyrobí. Zpravidla je potřeba postavit zcela novou montážní linku. Všechny linky a robotická pracoviště si vyvíjí sami, mají tým kreativních konstruktérů a mechatroniků ve vývoji, který to má na starosti. V současnosti vyrábí například speciální LED řetězy pro podsvícení reklamních log světových firem nebo zadní stěrače pro většinu automobilek, přičemž nechybí ani projekty pro prémiové značky jako jsou Ferrari nebo Porsche. Vyrábí pro Evropu, USA, Brazílii, ale i Indii, Čínu nebo Jižní Koreu.Kvalitní práci dokáže firma odvádět pouze se stálým a zkušeným týmem zaměstnanců.

TNS SERVIS
Chcete se dozvědět více o TNS SERVIS?Firemní kultura, týmy, nabídky práce... Pojďme se do ní ponořit!
Navštivte profil

Popis pozice

TNS SERVIS s.r.o. je součástí skupiny společností ENBOS Slušovice s.r.o. a ZLÍN ROBOTICS s.r.o.

Profil společnosti:  www.tnsservis.cz

Přijmeme do pracovního poměru posilu pracovnic úklidu a udržování pořádku v kancelářských a výrobních prostorách vč. sociálního zařízení.

Co Vám můžeme nabídnout…

  • Práci uklízečky nabízíme na plný nebo i zkrácený úvazek dle vzájemné dohody.
  • Získáte stabilní zaměstnání a odpovídající mzdu.
  • Nad rámec mzdy nabízíme BENEFITNÍ PROGRAM a 5 TÝDNŮ DOVOLENÉ.
  • Uzavřeme pracovní smlouvu na 37,5 hod. týdně nebo dohodu jako přivýdělek.
  • Stanete se součástí příjemného pracovního prostředí a kolektivu spolupracovníků.
  • Samozřejmostí je možnost prohlídky  a sdělení všech dotazů.
  • Nástup umožníme i v průběhu měsíce.
  • Místo výkonu práce: TNS SERVIS s.r.o., K Teplinám 619, Slušovice

Vítané zkušenosti

  • Samostatné organizování úklidu svěřených prostor.
  • Očekáváme přirozený smysl pro čistotu a pořádek.
  • Výměna a doplňování čistících a hygienických prostředků.

Proces náboru

Zájemci můžou kontaktovat personální odd. telefonicky 733 734 346 nebo napsat e-mail: personalni@tnsservis.cz

TNS SERVIS

TNS SERVIS

Máte zájem o tuto nabídku?

  • Přidat mezi oblíbené
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku
  • Sdílet na LinkedInu