TNS SERVIS

TNS SERVIS

Technik TPV

  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Zlín - Slušovice

Společnost

TNS SERVIS

TNS SERVIS

  • Automotive, Robotika
  • Od 50 do 250 zaměstnanců

Nabídka

Technik TPV

Tato pozice byla obsazena!

Specializují se na sériovou výrobu a montáž v té nejvyšší kvalitě. Klient zadá požadavek a oni navrhnou výrobní postup a pak pro něj produkt vyrobí. Zpravidla je potřeba postavit zcela novou montážní linku. Všechny linky a robotická pracoviště si vyvíjí sami, mají tým kreativních konstruktérů a mechatroniků ve vývoji, který to má na starosti. V současnosti vyrábí například speciální LED řetězy pro podsvícení reklamních log světových firem nebo zadní stěrače pro většinu automobilek, přičemž nechybí ani projekty pro prémiové značky jako jsou Ferrari nebo Porsche. Vyrábí pro Evropu, USA, Brazílii, ale i Indii, Čínu nebo Jižní Koreu.Kvalitní práci dokáže firma odvádět pouze se stálým a zkušeným týmem zaměstnanců.

Popis pozice

  • návrh technologie pro zajištění nové výroby
  • projektové řízení - řešení technické specifikace zařízení a výkresové dokumentace, výběr dodavatele, zkušební provoz a předání zařízení do výroby
  • tvorba a udržování FMEA
  • zvyšování efektivity a produktivity stávajících výrobních zařízení, zlepšování ergonomie pracoviště
  • příprava a aktualizace technické dokumentace pro výrobu (technologické postupy, layouty, návody k obsluze strojů)
  • dodržování systému jakosti
  • spolupráce s ostatními odbornými útvary
  • školení pracovníků obsluhy zařízení

Co u nás získáš

    • profesní seberealizaci a stabilní zaměstnání v české společnosti
    • odpovídající finanční ohodnocení dle praxe a znalostí
    • pololetní bonusy dle hospodaření společnosti (13. a 14. plat)
    • 5 týdnů dovolené
    • příspěvek na závodní stravování
    • příspěvek na penzijní připojištění
    • volnočasové poukázky
    • jazykové kurzy na pracovišti a odborné vzdělávání, účast na veletrzích
    • možnost profesního růstu
    • atraktivní a činorodou práci
    • práci v mladém a dynamickém týmu
    • zázemí stabilní české výrobní společnosti s mezinárodní působností
    • hlavní pracovní poměr s pružnou pracovní dobou
    • místo výkonu práce ve Slušovicích

Vítané zkušenosti

    • SŠ/VŠ technického směru
    • orientace v technické dokumentaci
    • samostatné a technické uvažování
    • znalost NJ / AJ pro čtení technické dokumentace, komunikativní znalost jazyka výhodou
    • znalost FMEA - výhodou, Flow chart, Process control
    • znalost MS Office, zejména Excel a tvorba prezentací v PowerPoint
    • komunikační a organizační schopnosti
TNS SERVIS

TNS SERVIS

Technik TPV

  • Přidat k oblíbeným
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku
  • Sdílet na LinkedInu

Vybrali jsme následující články, které by vás mohly zajímat

Inspirujte se tímto výběrem článků

Jak taktně odmítnout pracovní nabídku?

Přijmout práci umí každý. Jak se ale zachovat v případě, kdy potřebujete firmu odmítnout? Je totiž možné, že obdržíte několik nabídek naráz.

Jak sladit životopis s pracovní nabídkou

Nedílnou součástí hledání práce je odpovídání na spousty pracovních nabídek. Mnohé láká ušetřit si čas a rozesílat jeden univerzální životopis.