TNS SERVIS

TNS SERVIS

Operátorka výroby

  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Slušovice

Společnost

TNS SERVIS

TNS SERVIS

  • Automotive, Robotika
  • Od 50 do 250 zaměstnanců

  • Slušovice

Specializují se na sériovou výrobu a montáž v té nejvyšší kvalitě. Klient zadá požadavek a oni navrhnou výrobní postup a pak pro něj produkt vyrobí. Zpravidla je potřeba postavit zcela novou montážní linku. Všechny linky a robotická pracoviště si vyvíjí sami, mají tým kreativních konstruktérů a mechatroniků ve vývoji, který to má na starosti. V současnosti vyrábí například speciální LED řetězy pro podsvícení reklamních log světových firem nebo zadní stěrače pro většinu automobilek, přičemž nechybí ani projekty pro prémiové značky jako jsou Ferrari nebo Porsche. Vyrábí pro Evropu, USA, Brazílii, ale i Indii, Čínu nebo Jižní Koreu.Kvalitní práci dokáže firma odvádět pouze se stálým a zkušeným týmem zaměstnanců.

TNS SERVIS
TNS SERVIS
TNS SERVIS
TNS SERVIS
TNS SERVIS

Popis pozice

  • Montáže dílů pro elektronický a automobilový průmysl je práce vhodná pro každého, kdo je manuálně zručný, spolehlivý a zodpovědný.
  • Dle našich zkušeností je práce vhodnější pro ženy, kde je možnost převážně sedět nebo stát (činnosti lze vykonávat i se zdravotním omezením nebo ČID).
  • Výrobní provozy umožňují práci v 1, 2 nebo 3-směnném režimu (5:45 / 13:45 / 21:45).

  • Kompletujeme různé výrobkové skupiny:
  • LED světelná technika (3-směnný provoz)
  • Stěrače a stírátka pro osobní automobily (2-směnný provoz)
  • Držáky uhlíků a podsestavy elektromotorů (3-směnný provoz)

  • Co u nás získáš

    • Získáte stabilní zaměstnání a odpovídající mzdu s pololetními odměnami jako podíl na hospodaření firmy.
    • Nad rámec mzdy nabízíme BENEFITNÍ PROGRAM a 5 TÝDNŮ DOVOLENÉ.
    • Kdo chce získat víc, má možnost i přesčasové práce.
    • Uzavřeme pracovní smlouvu na 37,5 hod. týdně nebo dohodu jako přivýdělek - ideálně při dodržování naší směnnosti.
    • Stanete se součástí příjemného pracovního prostředí a kolektivu spolupracovníků.
    • Samozřejmostí je možnost prohlídky vybraného provozu a sdělení všech dotazů.
    • Nástup umožníme i v průběhu měsíce.

    Vítané zkušenosti

    Očekáváme zodpovědný přístup k práci ve směnném provozu.

    • Přidat k oblíbeným
    • Sdílet na Facebooku
    • Sdílet na Twitteru
    • Sdílet na LinkedInu