TNS SERVIS

TNS SERVIS

Mzdová účetní

  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Zlín - Slušovice

Společnost

TNS SERVIS

TNS SERVIS

  • Automotive, Robotika
  • Od 50 do 250 zaměstnanců

Tato pozice byla obsazena!

Specializují se na sériovou výrobu a montáž v té nejvyšší kvalitě. Klient zadá požadavek a oni navrhnou výrobní postup a pak pro něj produkt vyrobí. Zpravidla je potřeba postavit zcela novou montážní linku. Všechny linky a robotická pracoviště si vyvíjí sami, mají tým kreativních konstruktérů a mechatroniků ve vývoji, který to má na starosti. V současnosti vyrábí například speciální LED řetězy pro podsvícení reklamních log světových firem nebo zadní stěrače pro většinu automobilek, přičemž nechybí ani projekty pro prémiové značky jako jsou Ferrari nebo Porsche. Vyrábí pro Evropu, USA, Brazílii, ale i Indii, Čínu nebo Jižní Koreu.Kvalitní práci dokáže firma odvádět pouze se stálým a zkušeným týmem zaměstnanců.

Popis pozice

  • kompletní zpracování mezd a vedení mzdové agendy pro 300 zaměstnanců
  • zpracování docházkového systému
  • plnění ohlašovací povinnosti na příslušné úřady
  • zpracování podkladů pro výplatu dávek nemocenského pojištění, pracovních úrazů
  • řešení exekucí a srážek ze mzdy zaměstnanců
  • správa daní zaměstnanců a ročního zúčtování daně z příjmu fyzických osob
  • vystavování evidenčních listů zaměstnanců a potvrzení o výši příjmů
  • zodpovědnost za archivaci dokladů

Co u nás získáš

  • dlouhodobé uplatnění ve stabilní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • pololetní odměny dle hospodaření společnosti
  • mobil, notebook
  • benefitní program společnosti
  • možnost jazykového vzdělávání a odborného rozvoje
  • práci na plný úvazek se zázemím společnosti ve Slušovicích

Vítané zkušenosti

  • SŠ nebo VŠ vzdělání ekonomického směru
  • praxi min. 3 roky na pozici mzdové účetní
  • zkušenosti se zpracováním mezd výrobní společnosti výhodou
  • dobrá znalost MS Office a personálně-mzdového systému PERM výhodou
  • výbornou znalost daňových zákonů, zákonů o nemocenském a sociálním pojištění
  • přesnost, pečlivost a samostatnost
TNS SERVIS

TNS SERVIS

  • Přidat k oblíbeným
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku
  • Sdílet na LinkedInu

Vybrali jsme následující články, které by vás mohly zajímat

Inspirujte se tímto výběrem článků

Práce v Bratislavě

Bratislava je na jedné straně živým a hektickým centrem nadnárodních firem, na druhé straně pak ohniskem kreativní energie.

Neverbální komunikace na pohovoru

Profesní dráha, seznam dovedností, softskills... po hodinách práce máte pocit, že je vaše CV správně vymazlené...