Zámečník / grotař/ka
Streicher

Streicher

  • Plný úvazek
  • Štěnovice

Společnost

Streicher

Streicher

  • Od 250 do 2000 zaměstnanců

  • Štěnovice

Poznáte je?

STREICHER, spol. s r.o. Plzeň je dceřiná společnost celosvětově působící skupiny STREICHER, která vlastní více než 30 závodů. Již přes 30 let poskytuje vakuová řešení pro technologické společnosti a výzkumná centra po celém světě.

Hlavním oborem podnikání strojírenské divize STREICHER je výroba vakuových zařízení a jejich komponent pro různá průmyslová odvětví – např. chemický, farmaceutický, potravinářský, polovodičový průmysl a oblast výzkumu a vývoje.

Tým ve Štěnovicích u Plzně se zaměřuje na služby od zpracování prvotního designového návrhu před konstrukcí, výrobu, až po montáž jednotlivých skupin nebo celých zařízení v čistých prostorech. Každý rok dokončí přes 600 projektů v oblasti vakuových technologií. STREICHER u Plzně velmi úzce spolupracuje se sesterskou německou firmou STREICHER Maschinenbau GmbH & Co. KG se sídlem v Deggendorfu a ve Freibergu.

Streicher
Chcete se dozvědět více o Streicher?Firemní kultura, týmy, nabídky práce... Pojďme se do ní ponořit!
Navštivte profil

Popis pozice

Popis pracovní činnosti

  • Ručně, pomocí nástrojů grotovat/odjehlovat opracované díly
  • Provádět vizuální kontrolu vykonané práce

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na stravování
  • Kompenzace nákladů na dojíždění
  • Prémie formou 13. a 14. platu
  • Možnost ubytování

Požadavky na pozici

  • Uvítáme manuální zručnost, pečlivost, zodpovědnost a spolehlivost
  • Vyučení v oboru zámečník výhodou – není podmínkou

V případě zájmu zasílejte, prosím, svůj strukturovaný životopis (nejlépe emailem)
na adresu:

STREICHER, spol. s r.o. Plzeň · Plzeňská 565 · 332 09 Štěnovice · Česká Republika
T +420 377 150-109 · E steinerova@streicher-machinery.cz · www streicher-machinery.cz

Streicher

Streicher

Máte zájem o tuto nabídku?

  • Přidat mezi oblíbené
  • Sdílet na LinkedInu
  • Sdílet na Facebooku
  • Sdílet na Twitteru