Asistentka jednatele stavební divize
Streicher

Streicher

  • Plný úvazek
  • Štěnovice
  • Maturita

Společnost

Streicher

Streicher

  • Od 250 do 2000 zaměstnanců

  • Štěnovice
  • Maturita

Poznáte je?

STREICHER, spol. s r.o. Plzeň je dceřiná společnost celosvětově působící skupiny STREICHER, která vlastní více než 30 závodů. Již přes 30 let poskytuje vakuová řešení pro technologické společnosti a výzkumná centra po celém světě.

Hlavním oborem podnikání strojírenské divize STREICHER je výroba vakuových zařízení a jejich komponent pro různá průmyslová odvětví – např. chemický, farmaceutický, potravinářský, polovodičový průmysl a oblast výzkumu a vývoje.

Tým ve Štěnovicích u Plzně se zaměřuje na služby od zpracování prvotního designového návrhu před konstrukcí, výrobu, až po montáž jednotlivých skupin nebo celých zařízení v čistých prostorech. Každý rok dokončí přes 600 projektů v oblasti vakuových technologií. STREICHER u Plzně velmi úzce spolupracuje se sesterskou německou firmou STREICHER Maschinenbau GmbH & Co. KG se sídlem v Deggendorfu a ve Freibergu.

Streicher
Chcete se dozvědět více o Streicher?Firemní kultura, týmy, nabídky práce... Pojďme se do ní ponořit!
Navštivte profil

Popis pozice

Co bychom Vám rádi svěřili?

  • Administrativa spojená s vedením sekretariátu společnosti
  • Komunikace s mateřskou firmou v Německu
  • Spolupráce s marketingovým manažerem na přípravě obsahu (tvorba textu a
  • lehké grafiky) pro sociální media (Instagram, Facebook). Na Vás bude hlavně
  • shromažďování informací o projektech a dění ve stavební divizi.
  • Pořádání firemních akcí

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Odměna formou 13. a 14. mzdy
  • Kompenzace nákladů na dojíždění
  • Příspěvek na penzijní / životní pojištění
  • Závodní stravování
  • Odborné a jazykové vzdělávání

Požadavky na pozici

  • Minimálně SŠ vzdělání
  • Nutná aktivní znalost AJ slovem i písmem, NJ výhodou
  • Velmi dobrou znalost MS Office
  • Reprezentativní vystupování
  • Komunikativnost, spolehlivost, samostatnost, aktivní a kreativní přístup
  • Znalost marketingových komunikačních nástrojů
  • ŘP skupiny B, aktivní řidič
  • Vztah ke stavebnictví vítán

V případě zájmu kontaktujte Renata Steinerová (Tel: +420 377 150-109) anebo
využijte, prosím, níže uvedených kontaktů:

STREICHER, spol. s r.o. Plzeň · Plzeňská 565 · 332 09 Štěnovice · Česká Republika
T +420 602 475-972 · E steinerova@streicher.cz · www streicher-machinery.cz

Streicher

Streicher

Máte zájem o tuto nabídku?

  • Přidat mezi oblíbené
  • Sdílet na LinkedInu
  • Sdílet na Facebooku
  • Sdílet na Twitteru