Tato pozice již není k dispozici.

VEDOUCÍ SMĚNY v kavárně Starbucks Karlovy Vary

Plný úvazek
Carlsbad
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Starbucks
Starbucks

Pozice

Popis pozice

V čem bude tvoje role důležitá?

• Vedení směn a organizace týmu na směně, perfektní znalost a dodržování našich standardů, podpora manažerského týmu
• Obsluha zákazníků, příprava kávy i všech našich produktů – právě vedoucí směn u nás musí jít příkladem a většinu času tráví „za barem“
• Tréninky, školení, zpětná vazba týmu

Jaká máme od tebe očekávání?

• Máš už nějakou zkušenost s vedením týmu v práci nebo i třeba v rámci školních projektů
• Zákaznická spokojenost a ten nejlepší servis jsou pro tebe samozřejmostí
• Máš nadšení pro kávu a kávovou kulturu, dokonalé latté ale umět nemusíš – všechno tě naučíme
• Máš otevřenou mysl, chceš na sobě neustále pracovat a překážky tě nezastaví
• Víš, že zákazníci si svou kávu rádi vychutnají brzy ráno, ale i pozdě večer, o víkendech a svátcích – a jsi ochotný si tyhle směny v týmu spravedlivě dělit

Co můžeme nabídnout my?

• Důkladný trénink, abys na svou roli byl na 100% připravený
• Další rozvoj, tréninky a školení, díky kterým nebudeš stát na místě
• Skvělý tým, ve kterém je radost pracovat
• Prostředí mezinárodní firmy, kde se toho můžeš hodně naučit
• Stabilní zázemí, férové podmínky a výplatu včas na účtu
• Příplatky za práci v nočních hodinách 25%, víkendy 10%, svátky 100%
• Benefity jako 23 dní volna, příspěvek na uniformu přes 1500,- v čistém k výplatě
• 3 nápoje zdarma na směně, 2 balíčky kávy nebo čaje domů každý měsíc, zvýhodněné ceny na jídlo během směny, výhody do všech našich značek (Starbucks, KFC, Burger King, Pizza Hut)
• Práci i na zkrácený úvazek
• A v neposlední řadě Multisport kartu

Zajímá tě, co na své práci mají rádi naši manažeři?

• „Možnost osobního rozvoje, možnost kariérního růstu a možnost kombinovat svou práci s jinými činnostmi.“
• „Práce v kolektivu, kávová kultura, ale i stálí zákazníci a náš vztah s nimi. To že k nám chodí i kvůli nám, nejen pro kávu.“
• „Baví mě, že si všichni dokážeme pomoci, ze mě v tom nikdy nikdo nenechá.“
• „Kolektiv lidi, kteří se k sobě nechávají povýšeně.“
• „Tým, zákazníci, káva po ruce.“
• „Zameranie sa na zákazníka, práca v tíme, kariéra.“
• „Lidskost, pozitivní energie, možnost učit se stále něčemu novému, kariérní růst, práce v týmu, společně dosahovat toho nejlepšího.“
Nastoupit můžeš téměř ihned. Tak neváhej a pošli nám něco o sobě, těšíme se na tebe!

Benefits

  • Bonusy/prémie
  • Provize z prodeje
  • Manažerský motivační program
  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Kafetérie
  • Občerstvení na pracovišti
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Firemní akce