Tato pozice již není k dispozici.

STARBUCKS STORE MANAGER - Freeport Hatě

Plný úvazek
Chvalovice
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Starbucks
Starbucks

Pozice

Popis pozice

V čem bude tvoje role důležitá?

• Zodpovědnost za provoz, finance a profitabilitu kavárny
• Budování a rozvoj týmu, podpora kariérního růstu pomocí našeho systému tréninků, školení a zpětné vazby – 75% našich manažerů se vypracovalo z nižších pozic
• Vedení směn, obsluha zákazníků, příprava kávy i všech našich produktů – právě Store Manager u nás musí jít příkladem a min. 80% času je „za barem“
• Vytváření marketingových aktivit pro rozvoj kavárny
• Budeš dobrým sousedem pro okolí kavárny (př. komunitní akce, CSR aktivity, …)

Jaká máme od tebe očekávání?

• Máš zkušenost s vedením týmu v zákaznickém servisu a jsi spíš „leader“ než šéf
• Zákaznická spokojenost a ten nejlepší servis jsou pro tebe samozřejmostí
• Máš nadšení pro kávu a kávovou kulturu, dokonalé latté ale umět nemusíš – všechno tě naučíme
• Máš otevřenou mysl, chceš na sobě neustále pracovat a překážky tě nezastaví
• Přemýšlíš byznysově, rozumíš si s čísly a v reportech vidíš souvislosti
• V angličtine se domluvíš s kolegy ze zahraničí a zvládneš i odprezentovat svoje výsledky - ale jestli zrovna v tomhle si nevěříš, neboj se i přesto zareagovat :)
• Víš, že zákazníci si svou kávu rádi vychutnají brzy ráno, ale i pozdě večer, o víkendech a svátcích – a tyhle směny si v týmu spravedlivě dělíme

Co můžeme nabídnout my?

• Několikaměsíční trénink, abys na svou roli byl na 100% připravený
• Další rozvoj, tréninky a školení, díky kterým nebudeš stát na místě
• Skvělý tým, ve kterém je radost pracovat
• Prostředí mezinárodní firmy, kde se toho můžeš hodně naučit (př. otevírání nových kaváren, zapojení do mezinárodních projektů, testování nových systémů…)
• Stabilní zázemí, férové podmínky a výplatu včas na účtu
• Bonusy až 30% k výplatě navíc, osobní ohodnocení ve formě 13. platu
• Příplatky za práci v nočních hodinách 25%, víkendy 10%, svátky 100%
• Benefity jako 22 dní volna, příspěvek na uniformu 2000,- v čistém k výplatě a Sodexo Flexipass cafeterie ve výši 1500,- měsíčně
• 3 nápoje zdarma na směně, 2 balíčky kávy nebo čaje domů každý měsíc, zvýhodněné ceny na jídlo během směny, výhody do všech našich značek (Starbucks, KFC, Burger King, Pizza Hut)

Co mají na své práci rádi naši manažeři?

  • “Lidský přístup, možnosti růstu, skvělý tým.“
  • “Komunikace se zákazníky a samozřejmě lidi, se kterými pracuji. I díky nim má moje práce smysl.“
  • “Flexibilní pracovní doba, práce s týmem a možnost neustále se rozvíjet. “
  • „Baví mě být součástí naší kultury a pomáhat plnit naše cíle a cíle značky.“
  • „Přístup společnosti k zaměstnancům, starost o zaměstnance, platová politika, rovný přístup, výborný tréninkový program.“
  • „Práce s lidmi, kteří mě inspirují. Baví mě lidi okolo. A tím nemyslím jen svůj tým, ale Starbucks jako celek. Ztotožnění se s identitou značky Starbucks a AmRest.“
  • “Přátelské prostředí, živá atmosféra. Pořád se něco děje, žádný den není stejný a nudný.“
    Nastoupit můžeš ideálně co nejdříve, tak neváhej a pošli nám něco o sobě, těšíme se na tebe! :)

Benefits

  • Bonusy/prémie
  • Provize z prodeje
  • Manažerský motivační program
  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Kafetérie
  • Občerstvení na pracovišti
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Příspěvek na vzdělání
  • Firemní akce