Starbucks

Starbucks

Starbucks Barista Malostranské náměstí

  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Praha

Společnost

Starbucks

Starbucks

  • Beverage, Spotřební zboží
  • Od 250 do 2000 zaměstnanců

  • Praha

Tato pozice byla obsazena!

Starbucks netřeba dlouze představovat. Kávu z ikonického bílého kelímku se svým jménem měl minimálně jednou za život snad každý. Ale to, co dělá Starbucks Starbucksem, je něco úplně jiného než káva. Jsou to baristé a atmosféra, kterou na kavárně vytvářejí. A k tomu, jako bonus, ručně připravují jednu z nejkvalitnějších káv arabica na světě. Starbucks nehledí na to, jaké má kdo zkušenosti. Starbucks hledá charaktery, jejichž osobní hodnoty se zrcadlí v hodnotách společnosti. Baristy i manažery, kteří budou rádi dělat ostatním lepší den. Proto ve Starbucks nenajdete zaměstnance, ale partnery.

Popis pozice

V našich kavárnách pracují opravdoví nadšenci, kteří milují to, co dělají a tím poskytují našim zákazníkům výjimečnou kvalitu ručně připravovaných produktů.

Nemáš zkušenost s přípravou kávy?

  • nevadí, naši baristé Tě proškolí a zasvětí Tě do fascinujícího světa kávy (trénink bude probíhat na kavárnách v Praze)
  • na nás se můžeš spolehnout, jsme s Tebou
  • Staň se součástí Týmu na nové kavárně Praha - Malostranské náměstí
  • Co u nás získáš

    • šanci stát se součástí lepšího dne pro své zákazníky a vytvářet vzpomínky
    • zaškolení v oblasti kávy – certifikace baristy Starbucks, Latte Art, navazující Coffee Master program
    • příležitost k rozvoji na manažerské pozice
    • pružná pracovní doba – respektujeme Tvůj osobní čas, směny máš naplánované 14 dní dopředu
    • férová pracovní smlouva, koruny Ti přiletí včas na účet
    • účast na dobrovolnických akcích
    • příplatky za přesčas 25 %, za noční směny 10 %, za svátky 100 %
    • motivační bonusy za doporučení kamaráda, další bonusy a osobní ocenění
    • min. dvakrát měsíčně balíček Tvojí oblíbené kávy nebo čaje
    • výhody do všech našich značek – Starbucks, KFC, Burger King, Pizza Hut
    • přátelská atmosféra a pocit sounáležitosti

    Vítané zkušenosti

    • týmový hráč
    • rád komunikuješ se zákazníky i v angličtině
    • není s Tebou nuda
    Starbucks

    Starbucks

    • Praha
    • Přidat k oblíbeným
    • Sdílet na Twitteru
    • Sdílet na Facebooku
    • Sdílet na LinkedInu

    Vybrali jsme následující články, které by vás mohly zajímat

    Inspirujte se tímto výběrem článků

    Neverbální komunikace na pohovoru

    Profesní dráha, seznam dovedností, softskills... po hodinách práce máte pocit, že je vaše CV správně vymazlené...