Starbucks

Starbucks

STARBUCKS ASSISTANT STORE MANAGER LIBEREC

  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Liberec

Společnost

Starbucks

Starbucks

  • Beverage, Spotřební zboží
  • Od 250 do 2000 zaměstnanců

  • Liberec

Tato pozice byla obsazena!

Starbucks netřeba dlouze představovat. Kávu z ikonického bílého kelímku se svým jménem měl minimálně jednou za život snad každý. Ale to, co dělá Starbucks Starbucksem, je něco úplně jiného než káva. Jsou to baristé a atmosféra, kterou na kavárně vytvářejí. A k tomu, jako bonus, ručně připravují jednu z nejkvalitnějších káv arabica na světě.

Den na kavárně vždy odstartuje tasting kávy, kterou mají ten den „na mlýnku”. Kávu si baristé vždy připraví jedním z alternativních způsobů přípravy a vrhnou se do ochutnávky. Ke kávě nejprve přivoní a lehce usrknou. Poté určí, o jakou kávu se jedná, a popíšou si ji. Je to skvělý způsob, jak se každý den dozvědět o kávě něco nového.

Jednou za rok se z kaváren vybírají reprezentanti, kteří se účastní soutěže Starbucks Barista Championship. Ti se mezi sebou utkávají v disciplínách jako je ochutnávka kávy nebo Latte Art. Vyvrcholením soutěže je velké finále, ve kterém mezi sebou soupeří vítězové z každé země. Výhrou je tzv. Origin trip, kdy vítěz jede navštívit konkrétní farmy, od kterých Starbucks odebírá kávu. Má možnost podívat se, jak se káva pěstuje např. v Tanzanii nebo ve Rwandě.

Popis pozice

  • "LOVE WHAT YOU DO"Assistant Store Manager ve společnosti Starbucks je tzv. People manažer, protože odpovídá za naše zaměstnance:
  •  Je zodpovědný za budování týmu, školení a motivaci, zároveň obsluhuje zákazníky na kavárně na nejvyšší úrovni.
  • People manažer nabírá ty nejlepší lidi na správná místa, kteří následně dokáží rozdávat úsměvy na všechny strany a přenáší na naše zákazníky svou pozitivní energii.
  • People manažer je také zodpovědný za vytváření rozpisů směn, plánování a řízení nákladů a analýzu efektivity práce.
  • Vede směny a vytváří příjemnou pracovní atmosféru na kavárně.
  • Klíčem k jeho úspěchu je vynikající znalost všech zaměstnanců = partnerů.

Co u nás získáš

  • Máme jedinečnou kulturu "Bring fun to life", kde politika a byrokracie nemají místo.
  • Sdílíme pocit sounáležitosti a navzájem se k sobě chování s respektem a úctou.
  • Měníme zažité a neustále se rozvíjíme v přátelské atmosféře.
  • Věříme v zpětnou vazbu a vzájemně oceňujeme svoje úspěchy.
  • Milujeme to, co děláme.
  • Jsme silný tým a sdílíme firemní a osobní Hodnoty.
  • Pořádáme pravidelné workshopy a školení.
  • Poskytujeme několika měsíční trénink, abychom Vás připravili na novou roli.
  • Nabízíme motivační bonusy za doporučení nových zaměstnanců, bonusy ze zisku a osobní ocenění.
  • Poskytujeme min. dvě balení Vaší oblíbené kávy nebo čaje.
  • Nabízíme slevy na produkty, nápoje během směny a výhody do ostatních značek v rámci společnosti AmRest.
  • Máme bohatý systém cafeteria vč. karty Multisport.
  • Dáváme vám možnost pomáhat své místní komunitě

Vítané zkušenosti

  • Už máte nějaké zkušenosti s vedením týmu.
  • Rád/a pracujete s lidmi a jste komunikativní.
  • Zaměřujete se na růst a osobní rozvoj.
  • Nebojíte se čísel.
  • Znalost angličtiny na intermediate úrovni. Našli jste se? Přihlaste se a začněte „love what you do“

Poznejte tým společnosti Starbucks

Starbucks

Starbucks

  • Liberec
  • Přidat k oblíbeným
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku
  • Sdílet na LinkedInu

Vybrali jsme následující články, které by vás mohly zajímat

Inspirujte se tímto výběrem článků

Neverbální komunikace na pohovoru

Profesní dráha, seznam dovedností, softskills... po hodinách práce máte pocit, že je vaše CV správně vymazlené...

Jak se připravit na video pohovor

Cesta k vysněné práci vede zpravidla přes pracovní pohovor. Není proto divu, že pohovor je pro většinu lidí poměrně stresující záležitostí.

Lhaní v životopise: ano, nebo ne?

Není lež jako lež. Jsou lži, které mohou mít vážné důsledky, a pak jsou také lži, které používáme jen jako kamufláž svých drobných nedostatků.