Tato pozice již není k dispozici.

SHIFT SUPERVISOR, kterého láká latté art - Praha

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Starbucks
Starbucks

Pozice

Popis pozice

  • "LOVE WHAT YOU DO"V našich kavárnách pracují opravdoví nadšenci, kteří milují to, co dělají a tím poskytují našim zákazníkům výjimečnou kvalitu ručně připravovaných produktů. Starbucks v současné chvíli hledá nové partnery na pozici SHIFT SUPERVISOR.
  • Shift Supervisor ve Starbucks je zodpovědný za jednu ze dvou oblastí: Product nebo Facility.
  • Product Manager se stará o nejvyšší kvalitu produktu a zajišťuje dodržování standardů při jeho přípravě. Plánuje dodávky, analyzuje prodeje a zisky.
  • Facility Manager je zodpovědný za čistotu kavárny, pečuje o její údržbu a vybavení. Stará se o dodržování hygienických standard, správnou funkčnost vybavení kavárny a buduje vztahy s dodavateli zajišťující servis. Dále plánuje fixní náklady a analyzuje dosažené výsledky.
  • Oba Shift Supervisoři zajišťují školení pro partnery v jejich svěřených oblastech, vedou směny a každodenně se starají o nejlepší atmosféru v kavárně.

Co u nás získáš

  • Jedinečná “Bring Fun to Life” kultura, kde politika ani byrokracie nemají místo
  • Několikaměsíční trénink, který tě podpoří v novém prostředí
  • Intenzivní profesní rozvoj v přátelské atmosféře
  • Motivační bonusy za doporuč kamaráda, další bonusy a osobní ocenění
  • Min. dvakrát měsíčně balíček Tvojí oblíbené kávy nebo čaje
  • Výhody do všech našich značek
  • Starbucks, KFC, Burger King, Pizza Hut
  • Přátelská atmosféra a pocit sounáležitosti
  • „Možnost osobního rozvoje, možnost kariérního růstu a možnost kombinovat svou práci s jinými činnostmi.“
  • „Práce v kolektivu, kávová kultura, ale i stálí zákazníci a náš vztah s nimi. To že k nám chodí i kvůli nám, nejen pro kávu.“
  • „Baví mě, že si všichni dokážeme pomoci, ze mě v tom nikdy nikdo nenechá.“
  • „Kolektiv lidi, kteří se k sobě nechávají povýšeně.“
  • Tým, zákazníci, káva po ruce.“
  • „Zameranie sa na zákazníka, práca v tíme, kariéra.“
  • „Lidskost, pozitivní energie, možnost učit se stále něčemu novému, kariérní růst, práce v týmu, společně dosahovat toho nejlepšího.“

Požadavky na pozici

  • Zkušenost s vedením týmu nebo účasti na samostatných projektech nebo ve studentských organizacích
  • Flexibilita a kreativita
  • Zaměření na růst a osobnostní rozvoj
  • Analytické dovednosti
  • Znalost angličtiny na úrovni „beginner“