Sodexo - Služby u klienta

Promotion Specialist

  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Praha 4

  • Foodservice
  • Od 250 do 2000 zaměstnanců

  • Praha 4

Tato pozice byla obsazena!

Jde o nadnárodní společnost s více než 470 tisíci zaměstnanci po celém světě. Svým klientům poskytují integrovaný facility management, do nějž spadá řada služeb, od úklidu přes stravování až po správu budov. Mezi jejich klienty patří velcí hráči na poli farmacie jako Johnson & Johnson a Unilever nebo také Bosch a Procter and Gamble. V Česku mají kolem 150 klientů. Nejvíce se věnují gastronomii, provozují přes 90 restaurací pro různá byznys centra, školy i nemocnice.

Popis pozice

  • Příprava komunikačních materiálů pro stravovací služby, a to jak tištěných materiálů (plakáty, letáky, roll-upy), tak digitálních médií (aplikace, obrazovky, www)
  • Komunikace s grafiky, agenturami, tiskárnami, dodavateli
  • Tvorba textů na tiskoviny (novinky, propagace)
  • Plánování propagačních akcí, implementace celosvětových konceptů
  • Standardizace marketingových materiálů pro restaurace
  • Zavádění inovací na úrovni stravovacích služeb - nové materiály, nové trendy
  • Příprava krátkých tiskových zpráv pro oddělení pro interní a externí komunikace, např. v souvislosti s otevřením nové restaurace, spouštěním nových služeb

Co u nás získáš

  • Zaměstnání na hlavní pracovní poměr v mezinárodní společnosti
  • Spolupráci na významných a zajímavých projektech
  • Atraktivní místo výkonu práce na pražském Pankráci
  • Firemní benefity v podobě stravenek, příspěvku na penzijní pojištění, slevy na obědy, nápoje v práci zdarma, příspěvek na volnočasové aktivity a kurzy anglického jazyka a dovolená navíc.

Vítané zkušenosti

  • Anglicý jazyk  (každodenní komunikace s kolegy z CE regionu).
  • Praxi na pozici v marketingovém oddělení nebo v reklamní agentuře pozici.
  • Silné komunikační schopnosti, orientace na cíle, samostatnost a pracovní etika s odhodláním, týmovost, komplexní znalost programů MS Office (Word, Excel, PowerPoint).
  • Aktivně řídit vůz.
  • Přidat mezi oblíbené
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku
  • Sdílet na LinkedInu

Vybrali jsme následující články, které by vás mohly zajímat

Inspirujte se tímto výběrem článků

Práce v Bratislavě

Bratislava je na jedné straně živým a hektickým centrem nadnárodních firem, na druhé straně pak ohniskem kreativní energie.