Sodexo Pass

Sodexo Pass

L2 Aplication support

  • Plný úvazek
  • Praha

Společnost

Sodexo Pass

Sodexo Pass

    • Praha

    Jsou světovou jedničkou v poskytování zaměstnaneckých benefitů. Určitě znáš jejich stravenky, víš o někom, kdo využívá Cafeterii nebo super novinku ActivePass. Dělají toho ale mnohem víc. Jejich cílem je zlepšovat kvalitu života zaměstnanců. Nejen vlastních, ale i jejich klientů. Jsou 18. největší firmou na světě a v České republice působí už více než 25 let. Celý tým čítá více než 200 lidí. To není zrovna málo, ale i přesto se přátelí napříč odděleními a pamatují si jména svých kolegů.

    Popis pozice

    V Sodexo děláme lidem radost. Naše produkty jim přinášejí ty nejlepší věci, co v životě jsou – dobré jídlo, zábavu s blízkými, odpočinek a mnoho dalšího. Naši klientům tak pomáháme motivovat jejich zaměstnance a poskytovat benefity. Navíc jdeme s dobou a digitalizujeme, takže budeš mít možnost být u vylepšování našich aplikací a dalších digi nástrojů.Do našeho týmu v IT hledáme novou posilu – člověka, který bude spoluzodpovědný za naší kartovou síť a všechno, co s ní souvisí. To znamená někoho, kdo ji bude testovat, analyzovat trh pro nová řešení, zabývat se reklamacemi a mnoho dalšího. Hledáme parťáka, který bude aktivní a ne jen čekat na zadané úkoly. Jeho hlavním úkolem je, aby naše kartová síťdobře fungovala. Nový kolega bude vytvářet podporu na úrovni L2 IT oddělení společností. Bude rozhodujícím členem při každodenní podpoře našich kartových produktů a dalších aplikací pro další prodej, které se dotýkají webových i mobilních instancí.

    Co u nás budeš dělat?

    • Předvídat, dokumentovat, pomáhat řešit chyby na jednotlivých produktech a komunikovat tyto skutečnosti s vlastníkem produktu a IT
    • Zaměříš se na podporu třetí úrovně, která se zabývá nejtěžšími problémy klientských produktů. Tato role je poslední zastávkou předtím, než se problém dostane do produktu a k vývojovému týmu
    • Analyzovat reportované události. Identifikovat důvody (analýza logu, SQL dotazů) a zásahy na úrovni operačního systému či aplikace (startování služeb, úpravy konfigurací a dat, atd.).
    • Vytvářet potřebné reporty
    • Vyhodnocovat potenciálně nebezpečné situace
    • Řídit komunikaci s interními i externími partnery (vlastníci produktů, dodavatelé)
    • Spolupodílet se na úkolech související s prací v projektových týmech nebo vedením projektů – př. Upgrade řízení a analýza transakčních dat
    • Domlouvat se s ostatními týmy (sales, support) a zvyšovat jejich povědomí o procesech a systémech, překládát do uživatelského jazyka chyby jednotlivých produktů

    Co by Ti nemělo chybět?

    • 1až 3 roky zkušeností v oblasti zákaznické podpory nebo roli technické podpory
    • Dobrá znalost Windows, Active Directory, HTML (SQL dotazy), MS Office
    • Analytické myšlení nebo zkušenost s procesní analýzou - schopnost identifikace zodpovědností, souvislostí, rizik a prioritizace
    • Zkušenosti s vývojem a správou aplikací včetně testování
    • Znalost s prací v CRM systémech, procesních systémech – práce s JIRA výhodou
    • Dobrá komunikativní znalost AJ

    Co nabídneme my Tobě?

    • Práci v prima kolektivu, kde je spoustu nadšených lidí, kteří se chtějí učit a posouvat věci vpřed
    • Když ti to dobře půjde, dveře ke kariérnímu postupu, i mezinárodnímu, jsou tu stále otevřené
    • Flexibilní pracovní doba s možností home office, 6 týdnů dovolené
    • Moderní kanceláře v centru Prahy a pozor: máme i polohovací stoly
    • Rodinnou atmosféru, co se ve firmách jen tak nevidí
    • Multi Pass Card nabitou stravenkami a propojenou s Cafeterií (možnost vlastního výběru benefitů)
    • ActivePass – permanentka na sport, zábavu i relax
    Nástup: možný ihned (či dohodou)
    Myslíš, že je to ta pravá práce pro Tebe? Neváhej nám o sobě dát vědět.
    A nezapomeň svůj životopis přiložit v českém i v anglickém jazyce.

    Benefits

    • Bonusy/prémie
    • Mobilní telefon
    • Nadstandardní lékařská péče
    • Notebook
    • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
    • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
    • Stravenky/příspěvek na stravování
    • Vzdělávací kurzy, školení
    • Kafetérie
    • Občerstvení na pracovišti
    • Možnost občasné práce z domova
    • Firemní akce

    Poznejte tým Sodexo Pass

    Tento obsah je zablokovaný
    • Přidat mezi oblíbené
    • Sdílet na Twitteru
    • Sdílet na Facebooku
    • Sdílet na LinkedInu