Siemens

Siemens

Tester pro SmartCity – Traffic tools

  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Brno

Společnost

Siemens

Siemens

  • Automotive, Elektronika / Telco, Mobilita
  • Více než 2000 zaměstnanců

  • Brno

Tato pozice byla obsazena!

Siemens je jednou největších technologických firem v Česku. Mají zde dlouholetou tradici a přes 10 000 zaměstnanců. Působí v oblasti průmyslu, energetiky, dopravy, infrastruktury a zdravotnictví. Jejich výrobky a řešení ovlivňují každodenní život tisíců lidí. Vyrábějí elektřinu, v továrnách řídí výrobu a třeba i stáčení piva, dělají budovy chytřejší a ekologičtější, jejich vlaky a metro zajišťují bezpečnou dopravu a zdravotnické přístroje Siemens vylepšují zdraví obyvatel už téměř 130 let.

Popis pozice

Chceš se stát součástí známé nadnárodní firmy a podílet se na zajímavých projektech? Pojď pracovat do týmu společnosti Siemens Mobility v Brně Židenicích. Vyvíjíme špičková řešení pro řízení dopravy pro novou generaci inteligentních měst. Vše je krásně shrnuto zde http://sie.ag/1XzNNi7. Mezi nimi najdeš také produkt řídící centrum inteligentních křižovatek, který umožňuje optimalizaci pohybu vozů v největších světových metropolích.

Naše práce a její výsledky:
  • naše produkty najdeš ve městech po celém světě
  • úspěšně inovujeme stávající řešení, integrujeme nová řešení a řešení třetích stran
  • naše agilní týmy tvoří vývojáři, testeři a dopravní inženýři z oboru
  • rádi se učíme a zkoušíme nové věci a nebojíme se experimentovat
  • pracujeme na kvalitních produktech a s novými technologiemi

O našem (Tvém) týmu:
  • manuální testování je součástí naší práce, zároveň však, tam kde nám to dává smysl a šetří čas, testování automatizujeme
  • vyvíjíme Windows desktopové aplikace postavené na platformě .NET
  • kromě průmyslových standardů nejsme svázáni žádnými dalšími požadavky, takže máme hodně volnosti v tom, jak naše produkty vyvíjíme
  • rádi se učíme doméně produktu (dopravní systémy)
  • spolupracujeme s kolegy z Německa
  • bude dobře, pokud budeš mít zkušenosti s prací ve SCRUM týmu

Co u nás získáš

  • podpoříme tě v profesním i osobnostním rozvoji
  • vyvíjíme systém, který je ve světě unikátní
  • i když jsme korporát, administrativy je minimum
  • máme odpovídající vývojářský HW a SW
  • čeká tě přátelský kolektiv (a také důvěra, humor a volnost)
  • máme odvahu uplatnit svoje znalosti pro inovaci stávajících řešení
  • pracoviště máme nedaleko centra Brna s možností parkování
  • dostaneš nástupní odměnu ve výši 100 000 Kč
  • budeš mít 5 týdnů dovolené a pracovní dobu tak, jak si ji zorganizuješ
  • dostaneš individuální rozpočet na benefity ve výši min. 24 000 Kč, který si můžeš proměnit na kombinaci až 8 dní volna navíc, bodů do cafeterie či příspěvků na penzijní a/nebo životní pojištění
  • samozřejmostí jsou E-stravenky
  • nebo se můžeš stát akcionářem Siemens či využít nejrůznější slevy a nabídky

Vítané zkušenosti

  • uplatnit své zkušenosti s testováním SW – především v tvorbě a provádění testovacích scénářů
  • určovat jakým směrem se bude testování našeho software dále rozvíjet
  • spolupracovat s vývojáři a testery v Brně
  • komunikovat v angličtině s kolegy v Německu
  • pomoci urychlit nasazení inteligentních dopravních systémů do každodenního života
Siemens

Siemens

  • Brno
  • Přidat k oblíbeným
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku
  • Sdílet na LinkedInu

Vybrali jsme následující články, které by vás mohly zajímat

Inspirujte se tímto výběrem článků

Neverbální komunikace na pohovoru

Profesní dráha, seznam dovedností, softskills... po hodinách práce máte pocit, že je vaše CV správně vymazlené...