Siemens

Siemens

Technolog & materiálový specialista junior

  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Drásov

Společnost

Siemens

Siemens

  • Automotive, Elektronika / Telco, Mobilita
  • Více než 2000 zaměstnanců

  • Drásov

Tato pozice byla obsazena!

Siemens je jednou největších technologických firem v Česku. Mají zde dlouholetou tradici a přes 10 000 zaměstnanců. Působí v oblasti průmyslu, energetiky, dopravy, infrastruktury a zdravotnictví. Jejich výrobky a řešení ovlivňují každodenní život tisíců lidí. Vyrábějí elektřinu, v továrnách řídí výrobu a třeba i stáčení piva, dělají budovy chytřejší a ekologičtější, jejich vlaky a metro zajišťují bezpečnou dopravu a zdravotnické přístroje Siemens vylepšují zdraví obyvatel už téměř 130 let.

Popis pozice

Jsme tým technologů a materiálových specialistů Siemensu Drásov. Naším cílem je podporovat kvalitu výroby pro naše výrobky – motory a generátory. V Drásově vyrábíme točivé stroje s výkonem do 25 MW při napětí do 18kV. Motory a generátory fungují v lodích, elektrárnách, vlacích a mnoha dalších aplikacích po celém světě. Závod v Drásově je také Center of Competence pro vysokonapěťová vinutí pro Siemens LDA.

Co budete mít na starost:

  • Dialektické testy izolačních materiálů a systémů
  • Přejímky se zákazníky podle souvisejících mezinárodních norem, prezentace výsledků
  • Analýzy příčin problémů ve výrobě vinutí VN, zpracování a prezentace výsledků
  • Interní a externí kontakt s dodavateli, zákazníky a dalšími odděleními napříč firmou

Co u nás získáš

  • 5 týdnů dovolené
  • 1000,- Kč měsíční příspěvek zaměstnavatele na penzijní/životní připojištění
  • Závodní stravování za zvýhodněnou cenu
  • Flexibilní pracovní doba s pevným jádrem
  • 5000,- ročně na zdraví a volnočasové aktivity (Benefit plus)
  • Akciový program pro zaměstnance
  • Program slev pro zaměstnance (O2, T-mobile, Opel, KFC,…)
  • Firemní jazykové vzdělávání Pošlete svůj životopis naší personalistce Martině Ruslerové na martina.ruslerova@siemens.com nebo volejte na +420 725 940 124.

Vítané zkušenosti

  • VŠ v elektrotechnice, strojírenství nebo materiálovém inženýrství
  • Zkušenosti se zkušebními postupy elektrických strojů a součástí podle platných norem
  • Pokročilou znalost AJ nebo NJ, další jazyky výhodou
  • Analytické a komunikační dovednosti, manuální zručnost
  • Dobrá znalost nástrojů sady MS Office
  • Znalost SAP výhodou
Siemens

Siemens

  • Drásov
  • Přidat k oblíbeným
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku
  • Sdílet na LinkedInu

Vybrali jsme následující články, které by vás mohly zajímat

Inspirujte se tímto výběrem článků

Jak taktně odmítnout pracovní nabídku?

Přijmout práci umí každý. Jak se ale zachovat v případě, kdy potřebujete firmu odmítnout? Je totiž možné, že obdržíte několik nabídek naráz.

Neverbální komunikace na pohovoru

Profesní dráha, seznam dovedností, softskills... po hodinách práce máte pocit, že je vaše CV správně vymazlené...